برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خبرنگاران پوشش نشست هیات مدیره را تحریم کردند و افشارزاده هم رفت!

شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۰۴ — مهر

خبرنگارانی که چند ساعتی برای پوشش خبری نشست هیات مدیره استقلال منتظر مانده بودند، در اعتراض به نحوه اطلاع رسانی وزارت ورزش نشست مدیرعامل و سخنگوی باشگاه را تحریم کردند.

بهرام افشارزاده

در حالی که خبرنگاران رسانه های خبری و تصویری از صبح امروز و ساعاتی قبل از شروع نشست اعضای هیات مدیره در محل وزارت ورزش حضور داشتند و منتظر پایان نشست برای معرفی مدیرعامل بودند، انتشار خبر انتخاب افشارزاده به عنوان مدیرعامل قبل از پایان جلسه اعتراض اهالی رسانه را به همراه داشت.

خبرنگاران و عکاسان حاضر در پایان این نشست اعتراض خود را به روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اعلام کردند و در حالی که بهرام افشارزاده و کامران صاحب پناهی برای برگزاری نشست خبری در محل سالن کنفرانس حضور پیدا کرده بودند، خبرنگاران به نشانه اعتراض به اطلاع رسانی یکسویه وزارت ورزش محل نشست را ترک کردند.

بهرام افشارزاده هم که وضعیت را اینگونه دید به همراه صاحب پناه محل سالن را ترک کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391