برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: تنها فجرسپاسی شاکی از کارت‌های معافی است

جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۴ — فارس

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در بحث کارت معافی بازیکنان تنها باشگاه فجرسپاسی شکایت کرده است.

مهدی تاج در برنامه امروز ورزش ومردم در مورد مسئله کارت معافی چند تن از بازیکنان لیگ برتر که گفته می‌شود مشکل دارد، عنوان کرد: در سازمان لیگ کلیه مدارک موجود قابل استناد است و معافی این بازیکنان مثل سایر نفرات است. اگر مشکلی باشد این موضوع متوجه کمیته مسابقات و بهروان نیست. این تیم‌ها مثل بقیه تیم‌ها مدارک آوردند اما بحث دیگری که مطرح است این است که کارت معافی درست است اما طبق روابط گرفته شده است.

وی افزود: طبق ماده ۳۶ حضور بازیکنی کهسرباز فراری است و فردی کهکارت معافیجعلی دارد خلاف است. تاکنون تنها فجرسپاسی شکایت کرده وما از نظام وظیفهخواستیمبهشکایت این باشگاه رسیدگی شود و استعلام وضعیت بازیکن این تیم را درخواست کردیم. نظام وظیفه باید پاسخ بدهد که آیا این بازیکنان جزو این موارد و گروهی که در اهواز گرفتند بودند یا نه. اگر بر فرض این مسئله درست باشد باید دید آیا بازیکن محروم می‌شود؟ اگر باشگاه این مسئله را ندادند مشکلی نیست اما اگر دانسته باشد مسئله فرق می‌کند.

تاج در پاسخ به این سوال که این بازیکنان به چه شکلی محروم می‌شوند، گفت: این در صلاحیت سازمان لیگ نیست و کمیته انضباطی باید نظر بدهد. من در آئین نامه دیدم که باید در اول هر فصل از نظام وظیفه استعلام بگیریم تا مشکلی به وجود نیاید. بازیکنی که گذرنامه می گیرد مطمئنا استعلام دارد. این حرف‌ها الان درست نیست. فولاد خوزستان اکنون نماینده شایسته فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا است باید به دنبال این باشیم که فولاد خوزستان با آرامش به مصاف رقیبان خود برود. می دانید در تمام استانداردهای لیگ قهرمانانآسیا وضعیت ما خوب است به جز نتیجه در مسابقات. فولاد خوزستان می‌تواند با عملکرد خوب خود وضعیت ما را در کسب امتیاز در این بخش هم بالا ببرد. همه حرف من برای اشاره به این نکته بود که همه کمک کنیم تا فولاد خوزستان با آرامش به میدان برود و بتواند نتیجه خوبی کسب کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391