برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اظهارات تاج در خصوص بحث پایان خدمت بازیکنان فولاد

شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۱۷ — تسنیم

رئیس سازمان لیگ فوتبال گفت که موضوع مشکل پایان خدمت برخی از بازیکنان فولاد اگر جزو بندهای ماده ۳۶ کمیته انضباطی باشد از سوی این کمیته باید بررسی شود.

مهدی تاج

مهدی تاج در مورد شایعه غیرقانونی بودن پایان خدمت برخی از بازیکنان فولاد خوزستان گفت: مدارکی که در سازمان لیگ از این بازیکنان موجود است کافی است و این بازیکنان با مدارکشان پاسپورت گرفته‌اند و حتی برخی از بازیکنان این تیم در تیم ملی بازی می‌کنند اما اگر طبق ماده ۳۶ کمیته انضباطی این اتفاق مصداقی از آنها باشد و غیرمجاز تلقی شود پرونده آنها باید به کمیته انضباطی فرستاده شود و این کمیته با بررسی‌های لازم نظر بدهد. ماده ۳۶ کمیته انضباطی ۷ بند دارد و اگر این مسئله جزیی از آن بندها باشد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان لیگ فوتبال درباره اینکه در صورت تایید این موضوع چه اتفاقی می‌افتد گفت: اگر خود بازیکن از این اتفاق مطلع باشد که مدارک پایان خدمتش جعلی بوده باید جریمه شود و اگر باشگاه هم این موضوع را می‌دانسته آنها نیز جریمه می‌شوند.

تاج در مورد مشخص کردن سقف بودجه برای باشگاه‌ها عنوان کرد: اولین موضوعی که مسئولان AFC هنگام بازدید از باشگاه‌ها به آن توجه می‌کنند بحث بودجه آنهاست. ما تصمیم گرفتیم باشگاه‌ها بودجه تخمینی‌شان را برای ما بفرستند و از طرفی با وزارت صنعت و وزارت ورزش که تیم دارند هم صحبت کرده‌ایم تا با در نظر گرفتن هزینه‌های مختلف بودجه‌ متعادلی را پیشنهاد کنند و این بودجه باید به تایید هیئت مدیره و همچنین بازرس و حسابرس قانونی هم برسد. در واقع با این کار سازمان لیگ نقش نظارتی خوبی را روی هزینه باشگاه‌ها می‌تواند داشته باشد تا کمترین اشتباه رخ بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391