برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سومین مسئولیت مهدی تاج در فدراسیون فوتبال

سه‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۵۱ — خبرآنلاین

مصوبات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام شد.

مهدی تاج

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، سیدمحمدهادی آیت الهی، مهدی تاج، فریده شجاعی، غلامرضا بهروان، شهاب الدین عزیزی خادم، فریدون اصفهانیان، منصور قنبرزاده و حیدر بهاروند صبح امروز در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مصوبات این نشست به شرح زیر است:

۱-اعضاء هیات رئیسه فدراسیون از عملکرد سازمان لیگ کشور و کمیته های فدراسیون تشکر و قدردانی کرد ضمن اینکه رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص ویرایش سند دوم راهبردی توسعه فوتبال کشور توضیحاتی را ارائه کرد و مقرر شد تا کمیته مطالعات راهبردی حسب تقویم اسناد ارائه شده، اقدامات لازم را به عمل آورد.

۲-مقرر شد درآمدهای حاصل از تبلیغات محیطی و حق پخش تلویزیونی در فصل ۹۳-۹۲ ، ۲% از ۵% اختصاص یافته به هیات های فوتبال استانهای برخوردار به هیات های فوتبال استانهای غیربرخوردار تخصص یابد تا از این محل نسبت به اجرای پروژه های مشخص که درجهت توسعه فوتبال پایدار انجام می شود مورد استفاده قرار گیرد. بدیهی است کنترل و نظارت و نحوه اجرای این پروژه‌ها در استانهای غیر برخوردار از سوی فدراسیون به عمل خواهد آمد.

۳-گزارش عملکرد تیم ملی بزرگسالان توسط دبیرکل و سرپرست تیم ملی ارائه شد.

۴-با توجه به حضور بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایران درخصوص بازدید از استانهای تهران، فارس، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، کرمان و اصفهان جهت ارزیابی برای میزبانی مسابقات اجام ملهای آسیا در سال ۲۰۱۹ مقرر شد گروهی متشکل از آیت الهی، بهروان، دکتر غفاری، حسینی، کریمپور، مومنی، سهیل مهدی و عباس وزیری به استانهای فوق الذکر اعزام شوند. ضمن اینکه در نشستی که فردا در محل فدراسیون و با حضور روسای هیات فوتبال استانها فوق الذکر و همچنین نماینده شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و مسئولین فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد مقدمات اعزام این گروه به همراه بازرسان ای اف سی به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

۵- رئیس سازمان لیگ کشور گزارش خود را در خصوص نحوه برگزاری مسابقات لیگ های کشور در فصل ۹۳-۹۲ که شامل ارزیابی کیفی مسابقات بود ارائه کرد و مقرر شد پیش بینی های مربوط به فصل آتی در نشست بعدی هیات رئیسه فدراسیون ارائه شود.

۶-مقرر شد مهدی تاج - به عنوان نایب رئیس و رئیس سازمان لیگ با حفظ سمت مسئولیت کمیته صدور مجوز حرفه ای را عهده دار بوده و در جهت انجام فعالیت‌ها هماهنگی های لازم را با بخش های مختلف به عمل آورد.

۷-بنا به پیشنهاد نایب رئیس اول و تایید رئیس فدراسیون، مرتضی محصص، فریدون معینی، محمد احسانی، هومن افاضلی، عبدالرسول دانشجو و کتایون خسرویار به عنوان اعضای کمیته فنی و توسعه تعیین و منصوب شدند.

۸- بنا به پیشنهاد رئیس کمیته داوران و تایید رئیس فدراسیون، رامین حقیقی زاده به عضویت کمیته داوران درآمد.

در خاتمه تاکید شد با توجه به سیاست های کلان وزارت ورزش و جوانان و همچنین هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و لیگ کشور ، کلیه باشگاهها موظف به شفاف سازی در بخش مبادله قرارداد فی مابین بازیکنان ، کادر فنی و سرپرستی بوده و بدیهی است مکانیزم اجرایی شدن آن توسط سازمان لیگ کشور به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391