برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: قرارداد ما ۲ ساله و به ارزش ۱۶۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون است

دوشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۵ — فارس

رئیس سازمان لیگ در خصوص واگذاری انحصاری تبلیغات محیطی توضیحاتی را ارائه داد.

مهدی تاج

مهدی تاج در نشست خبری انعقاد قرارداد واگذاری انحصاری تبلیغات محیطی فوتبال کشور اظهار داشت: ماحدود دو ماه قبل از اتمام لیگ مزایده عمومی نامحدودی در تمامیروزنامه‌های ورزشی و غیر ورزشی انجام دادیم تا تمام آژانس های تبلیغاتی که می‌توانند تبلیغات محیطی را برعهده بگیرند خود را معرفی کرده و مزایده‌ای صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه هیچ مذاکره‌ای در کار نبوده تصریح کرد: شرکت‌های مختلف برای این امر اعلام آمادگی کردند. ما مبلغ کف را۳۰میلیارد قرار دادیم که ۳۰۰ میلیون هم باید شرکت‌های دیگر روی آن می‌گذاشتند تا بتوانند در این مزایده شرکت کنند. ۱۱ پاکت به دست ما رسید که این پاکت‌های به صورت کاملا محرمانه تا روز برگزاری مزایده باقی ماند.

رئیس سازمان لیگ خاطر نشان کرد: هیأت رئیسه سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، کمیسیون معاملات و کمیسیون بازاریابی در این مدت تمام تلاش خود را کردند و جا دارد از تمامی افراد تشکر کنم. از آقای ساکت هم تشکر ویژه می‌کنم که به عنوان مشاور رئیس سازمان لیگ تلاش زیادی در این زمینه انجام داد.مزایده امری است کاملا شفاف که بهتر از این نمی‌توان کاری کرد.

تاج یادآور شد: در روز مزایده ما نمونه اول که اهلیت شرکت‌ها بود را مورد بررسی قرار دادیم یعنی اینکه شرکت‌ها سابقه اجرایی در این زمینه دارند یا خیر. شرکتی که در این مزایده برنده شده بود نامه‌ای از صدا و سیما و همچنین شهرداری داشت که اکثر تبلیغات را برعهده دارد. پس از اینکه این مورد را بررسی کردیم نمونه دوم یعنی قیمت را ارزیابی کردیم که شرکت کانون ایران زمین با پیشنهاد مبلغ ۱۶۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون برنده این مزایده شد. ما پیش از این قراردادمان ۱۶۰ میلیارد بود.

رئیس سازمان لیگ یادآور شد: قرارداد ماه ۲ ساله است و خوشبختانه مزایده خوبی هم انجام شد. پیش از این قرارداد ما با شرکت قبلی ۳ ساله بود. امیدوارم برنامه ریزی خوبی صورت بگیرد و این روند پیش برود. دو اتفاق باید در سازمان لیگ رخ دهد؛ یکی کاهش هزینه و دوم افزایش درآمد. اگر دو سال دیگر مبلغ این قرارداد ۴۰۰ میلیارد امضا بشود نباید تعجب کرد زیرا این مسائل وجود دارد. همانطور که نباید ما به گذشته ایراد بگیریم با این شرایط فوتبال ما پیشرفت خواهد کرد و آینده خوبی در انتظار این رشته خواهد بود. دیگر نیازی به پول‌های متفرقه نیست و بخش عمده‌ای از تبلیغات را این موضوع پوشش خواهد داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391