برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: کاهش قیمت کارت فروش بلیت الکترونیک اولویت کاری سازمان لیگ است

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۴ — ایرنا

رییس سازمان لیگ فوتبال گفت: هدف این سازمان پایین آوردن قیمت کارت های فروش بلیت الکترونیک و ارائه تسهیلات صد در صد رفاهی برای تماشاگران است.

مهدی تاج

جلسه هماهنگی در ارتباط با فروش بلیت الکترونیکی امروز (سه شنبه) در دفتر ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

در این نشست مهدی تاج نایب رییس فدراسیون و رییس سازمان لیگ، محمد رضا ساکت مشاور عالی سازمان لیگ، علیرضا رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، علیرضا رضایی مدیر عامل شرکت افق سبز، کورش خزایی خزانه دار سازمان لیگ و نسترن سلیمی کارشناس برنامه و بودجه سازمان لیگ حضور داشتند.

بحث اصلی این نشست انتقال پروژه بلیت الکترونیک به باشگاه‌ها با توجه به الزامات AFC و فیفا بود که تمامی افراد حاضر در جلسه، موافق با انتقال سیستم بلیت فروشی الکترونیکی به باشگاه‌ها بودند که در این صورت، باشگاه نقش کارفرما و شرکت افق سبز نقش پیمانکار را ایفا خواهد کرد.

مهدی تاج در این نشست بیان کرد: باید شرایطی از طرف سازمان لیگ و باشگاه‌ها برای اطلاع رسانی عمومی در زمینه بلیت فروشی الکترونیکی مثل استفاده از رسانه های عمومی فراهم شود و به طور کلی هزینه هایی برای آموزش عموم مردم یا نصب تابلوهای تبلیغاتی آموزشی از سوی شرکت افق سبز در نظر گرفته شود.

تاج افزود: اجرا تمامی موارد فوق بر عهده شرکت افق سبز، تعهدات مالی با باشگاه‌ها و با توجه به الزامات AFC، نظارت با سازمان لیگ فوتبال ایران است.

در پایان این نشست مقرر شد تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۹۳، گزارشی از نحوه توزیع بلیت الکترونیک از آغاز تا پایان مسابقه ارائه شود و اعضای این جلسه دیدگاه های کلی خود را در قالب گزارشی به رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران ارائه دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391