برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: استقلال، پرسپولیس و سپاهان باید سقف بودجه را رعایت کنند

جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۵۹ — تسنیم

رئیس سازمان لیگ فوتبال ارقام سقف بودجه برخی باشگاه‌ها را برای لیگ چهاردهم اعلام کرد.

مهدی تاج در مورد سقف بودجه باشگاه‌ها در فصل پیش رو اظهار داشت: ۱۰ اردیبهشت به تمامی باشگاه‌ها اعلام کردیم تا سقف بودجه پیشنهادی خود را اعلام کنند که خوشبختانه تمامی باشگاه‌ها این کار را انجام دادند و ارقام اعلام شده از سوی آنها از سقف مورد پیش‌بینی ما هم کمتر بود.

وی افزود: این کار سبب جلوگیری از افزایش بی‌رویه و شفاف‌سازی رقم دستمزدها خواهد شد و همچنین باشگاه‌ها دیگر بدهی انباشته نخواهند داشت. موجبات تعهد برای پرداخت بدهی بازیکنان و تمهیداتی برای توسعه آکادمی باشگاه‌ها نیز در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان لیگ فوتبال یادآور شد: سقف ۱۵ میلیارد تومان برای بودجه باشگاه‌ها در این فصل در نظر گرفته شده که البته برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا این سقف ۱۸ میلیارد تومان است.

تاج خاطرنشان کرد: این اقدام بعد از کار کارشناسی و هماهنگی کامل با باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال،‌ وزارت ورزش و وزارت صنایع انجام شد با این کار مردم مطمئن می‌شوند که اعداد و ارقام باشگاه‌ها تحت کنترل است و حسابرس قانونی هم بر آن نظارت کرده و قابلیت تحقیق و بررسی مستندات وجود دارد.

وی یادآور شد: ما هم قبول داریم که در گذشته گرفتاری‌هایی در فوتبال وجود داشت که با این شرایط دیگر آنها به صفر می‌رسد و از سوی دیگر در مقابل کسانی که فوتبال ستیزی جدی را شروع کرده و ارقامی را که واقعیت نداشت اعلام می‌کردند، مشخص می‌شود که پول‌های آنچنانی هم در فوتبال هزینه نمی‌شود.

تاج سپس به سقف بودجه برخی باشگاه‌ها اشاره و تصریح کرد: صبا زیر هشت و نیم میلیارد، نفت مسجدسلیمان ۱۱ میلیارد، ملوان هفت میلیارد، نفت، پیکان و راه‌آهن در حدود ۱۰، ۱۱ میلیارد، پدیده هشت میلیارد و ذوب‌آهن ۱۱ میلیارد سقف بودجه داشتند.

وی تأکید کرد: فولاد خوزستان هم ۲۷ میلیارد بودجه پیشنهاد داده که ۱۱ میلیارد آن هزینه آکادمی است و ۱۶ میلیارد باقی می‌ماند.

تاج در مورد سقف بودجه باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان خاطرنشان کرد: سقف بودجه سال گذشته این باشگاه‌ها از سقفی که امسال تعیین کرده‌ایم بیشتر بوده است که البته چون مربوط به فصل گذشته است ایرادی ندارد اما برای امسال باید سقف بودجه سازمان لیگ را رعایت کنند و حسابرس و بازرس قانونی هم اجرای این بخشنامه را کنترل می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391