برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی تاجرنیا رئیس هیات مدیره استقلال می‌شود؟

سه‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۵۲ — قانون آنلاین

طبق آخرین خبرها از تحولات مدیریتی در باشگاه استقلال گویا امیررضا خادم مذاکرات جدی را با علی تاجرنیا برای ریاست هیات مدیره این باشگاه انجام داده و قرار است توافق نهایی در این خصوص طی روزهای آتی صورت پدیرد.

تیم استقلال

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال در حالی تا کمتر از یک هفته دیگر معرفی خواهند شد که مطابق شنیده‌ها علی تاجرنیا به عنوان رئیس هیات مدیره این باشگاه برگزیده خواهد شد.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در شرایطی تا اواسط هفته آتی قرار است تیم مدیریتی دو باشگاه پایتخت نشین استقلال و پرسپولیس را معرفی کند که خبرها از ورود برخی چهره های جدید به ترکیب کادر مدیریتی این سرخابی‌ها دارد.

طبق آخرین خبرها از تحولات مدیریتی در باشگاه استقلال گویا امیررضا خادم مذاکرات جدی را با علی تاجرنیا برای ریاست هیات مدیره این باشگاه انجام داده و قرار است توافق نهایی در این خصوص طی روزهای آتی صورت پدیرد.

تاجرنیا به عنوان فوق تخصص دندانپزشکی پیش تر و در سال ۱۳۸۴ به عنوان عضو هیات مدیره در باشگاه استقلال فعالیت کرده است. او زمانی در کادر مدیریتی این باشگاه حضور داشت که مدیرعامل استقلال حسین قریب بود و چهره هایی نظیر دکتر ایروانی، دکتر آقامحمدی نیز در هیات مدیره این باشگاه حضور داشتند.

گزینه مورد بحث دیگر در وزارت ورزش احمد شهریاری است. فردی که سابقه چند دوره عضویت در هیات مدیره آبی‌ها را دارد و به احتمال زیاد تنها عضوی از هیات مدیره کنونی استقلال است که صندلی اش در این باشگاه را حفظ خواهد کرد. طبق شنیده‌ها شهریاری مذاکرات جدی اش را با مدیران وزارت ورزش انجام داده و او به عنوان یکی از اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی خواهد شد. از او به عنوان جدی ترین گزینه مدیرعاملی استقلال هم نام برده می شود.

نکته دیگر در مورد هیات مدیره جدید سرخابی‌ها تصمیم وزیر مبنی بر عدم استفاده از نمایندگان مجلس است. مساله ای که در طول ۸ سال گذشته محل مناقشه مجلسی‌ها و دولتی‌ها بوده و بعید است وزیر ورزش اینبار بخواهد از نمایندگان مجلس به عنوان اعضای بلااستفاده در هیات مدیره این دو باشگاه بهره ببرد.

با این همه طبق آنچه که امیررضا خادم در برنامه این هفته ۹۰ اعلام کرد وزارت ورزش تا دوشنبه هفته آینده ترکیب هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را معرفی خواهد کرد و باید دید محمود گودرزی رو به گزینه های جدید و کارا برای مدیریت این دو باشگاه خواهد آورد یا در احکامی تکراری افرادی تکراری را برای نشستن بر صندلی های مدیریتی سرخابی‌ها خواهد نشاند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391