برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرشید طالبی: عده‌ای از اعتقاداتم سوءاستفاده کردند!

چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۶ — ایسنا

بازیکن سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: مهمترین فاکتور برای انتخاب تیم جدیدم داشتن آرامش در آن تیم است، چرا که اگر شما دنیا را داشته باشید ولی آرامش نداشته باشید انگار هیچی ندارید.

فرشید طالبی اظهارکرد: به تازگی از سفر تمرینی ترکیه برگشته‌ام. با هماهنگی مصطفی دنیزلی برای انجام بدنسازی و حفظ آمادگی به آکادمی تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه رفتم و زیر نظر مربیان بدنسازی دوره تمرنی خوب را پشت سر گذاشتم. ۱۰ روز دیگر برای از سر گیری تمرینات خود دوباره به ترکیه باز خواهم گشت.

وی در پاسخ به این سؤوال که فصل گذشته معیار شما برای انتخاب تیم چه بود؟ گفت: فصل خوبی را با تیم تراکتورسازی داشتم. هدف من از رفتن به این تیم داشتن آرامش و البته دعوت به تیم ملی بود. متاسفانه به دلیل مصدومیت یک ماه از فوتبال دور بودم و همین عامل باعث شد جام جهانی را از دست بدهم.

طالبی در پاسخ به این سووال که در این فصل چه تیمی را برای خود انتخاب می‌کنید؟ افزود: من همه چیز را به خدای خود واگذار کرده‌ام، اما مهمترین فاکتور برای انتخاب تیم جدید داشتن آرامش در آن تیم است، چرا که اگر شما دنیا را داشته باشید ولی آرامش نداشته باشید انگار هیچی ندارید. البته دومین فاکتور برای انتخاب تیم جدیدم این است که بتوانم در آن تیم سطح فوتبال خود را ارتقا دهم.

بازیکن فصل گذشته تیم تراکتورسازی با بیان این که همیشه انتخاب اصولی تیم برای بازیکن مهم است، تصریح‌کرد: در این یک سال که در تبریز بودم واقعا از مردم این شهر راضی هستم که بی نهایت به من لطف داشتند و معرفت را در حقم تمام کردند. زمانی که سر من شکست و مصدوم شدم تا ۴ ماه تبریزی‌ها سر من را می‌بوسیدند و شرمنده‌ام می‌کردند. البته از نظر تیمی انتخاب تراکتور محاسن و معایبی داشت و در این فصل سعی می‌کنم جایی بروم که از هر نظر برایم خوب باشد.

وی در پاسخ به این سؤوال که اگر از تیم ذوب‌آهن به شما پیشنهاد شود چه می‌کنید؟ افزود: ۸ سال برای فوتبال اصفهان از جان مایه گذاشتم و به خصوص برای ذوب‌آهن هیچی کم نگذاشتم و در سالی که از یک تیم کره‌ای و قطری ۳ میلیارد تومان به من پیشنهاد شده بود به دلیل عشقی که به ذوب آهن داشتم در این تیم ماندم و در همان سال تنها از این باشگاه ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کردم.

طالبی در همین خصوص گفت: متاسفانه در آن سال ضربه سختی خوردم و هیچ یک از مسوولان ذوب‌آهن حتی یک تشکر هم از من نکردند. به هر حال جواب معرفت من این نبود و در آن مقطع تصمیم گرفتم از این تیم جدا شوم و به دیگر تیم اصفهان سپاهان پیوستم که خوشبختانه یک سال رویایی را در این تیم داشتم و توانستیم قهرمان جام حذفی شویم. هوداران سپاهان خیلی به من لطف داشتند و هنوز مورد محبت آن‌ها قرار می‌گیرم.

بازیکن اسبق تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهارکرد: البته هم اکنون مدیریت این باشگاه تغییر کرده است و با آمدن سعید آذری مطمئن هستم که ذوب‌آهن به روزهای خوب خود بر می گردد و اگر پیشنهادی به من شود روی آن فکر می‌کنم. همیشه اصفهان را خانه اول خود دانسته‌ام و آن سالی که رقم نجومی تیم کره‌ای را رد کردم فقط به خاطر مردم خوب اصفهان بود.

وی افزود: هر چه در این فوتبال ضربه خوردم به دلیل آن یک دلی بود که در پیش گرفته بودم که متاسفانه یک عده در باشگاه ذوب‌آهن از این اعتقادات پاک سو استفاده کردند و این دلیلی شد که در آن زمان به فوتبالم ضربه بخورد.

طالبی خاطر نشان‌ کرد: امیدوارم امسال هر دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن بتوانند موفق باشند. این دو باشگاه از نظر ساختار باشگاهی از بهترین‌های ایران هستند و این تغییر مدیریت در ذوب‌آهن بسیار مهم است. شاکله این دو باشگاه با دیگر باشگاه‌ها متفاوت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391