برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دور جدید تمرین تیم ملی امید استارت خورد

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۱۴ — فارس

اولین جلسه از دور جدید تمرینات تیم ملی امید فوتبال ایران عصر امروز برگزار شد.

اولین جلسه از تمرین تیم ملی فوتبال امید ایران در دومین مرحله از اردو با حضور نلو وینگادا از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز در آکادمی فوتبال ایران برگزار شد.

* تمرین ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه با صحبت‌های وینگادا آغاز شد. در ۲۰ دقیقه ابتدایی تمرین بازیکنان همراه با قاسمی بدن‌های خود را گرم کردند.

* سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و به انجام فوتبال پرداختند.

* نلو وینگادا همراه با کاروالیو با حضور روی سکوها نظاره‌گر بازی بازیکنان شد و از عملکرد آنها یادداشت‌برداری می‌کرد.

* در تمرین گذشته تیم ملی محمدعلی یحیوی مربی دروازه‌بانان تیم ملی نوجوانان فعالیت دروازه‌بان‌ها را زیر نظر داشت اما در این دوره از تمرینات علیرضا دلیخون تمرین دروازه‌بانان را زیر نظر داشت.

* تنها غایب این مرحله از اردوها میلاد صفایی بازیکن سیاه‌جامگان بود. در حین انجام فوتبال مسعود مقیم دستیار وینگادا نکاتی را به بازیکنان یادآوری می‌کرد.

* تمرین ساعت ۱۹ به پایان رسید و بازیکنان پس از سرد کردن بدن‌های خود به هتل المپیک رفتند.

* در جریان انجام فوتبال ضربه‌ای که به پای حسین کنعانی وارد شد باعث شد این بازیکن از ناحیه مچ پا احساس درد کند و پزشکان پای او را با یخ معالجه کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391