برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیموریان: پول زور نگرفتیم، حقمان بود

پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۲۵ — ایرنا

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم لژیونرها زودتر به تیم ملی اضافه شوند و در یک ماه باقیمانده تا جام جهانی شرایط بهتری را برای حضور در این مسابقات به دست آوریم.

آندرانیک تیموریان در حاشیه نخستین تمرین تیم ملی فوتبال پس ازبازگشت ازآفریقای جنوبی افزود: در اینجا به عنوان کوچک ترین عضو تیم ملی ازرسانه هایی که برای پوشش اولین تمرین تیم ملی در ورزشگاه آزادی حاضر شدند، تشکر می کنم.

وی درمورداردوی آفریقای جنوبی تصریح کرد:اردوی خوبی بودوچندبازی دوستانه برگزار کردیم که امیدوارم برای جام جهانی مثمر ثمر باشد.محک خوبی خوردیم، هر چند که نیمی از تیم نبودند و درگیر باشگاه های خود بودند.

تیموریان درمورد غیبت جواد نکونام و مسعود شجاعی دراین اردوگفت: امیدوارم هرچه زودتر آنها به تیم ملی ملحق شوند. باشگاه هایشان با آنها قرارداد دارند و امیدوارم باتعاملی که بین فدراسیون وباشگاه هایشان صورت می گیرداین مسئله حل شود.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در باره ادامه همکاری با این باشگاه گفت: برای فصل بعد هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام.

وی درباره مصدومیت دست خودوروند بهبودی آن افزود: دستم دربازی با الشباب شکست و پس از آن هم در خدمت استقلال بودم. به هر حال باید مدتی مراقب دست خود باشم و با این محافظ بازی کنم. به هر حال در فوتبال چنین مسائلی به وجود می آید.

تیموریان در مورد انتقادهایی که در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیکنان فوتبال به آنها می شود،گفت: درجاهای دیگر بیشتر از اینها پول می دهند. تعداد بازیکنان باکیفیت درسطح ملی انگشت شمار هستند ضمن اینکه تمام این پول به ما نمی رسد و مالیات آن را به دولت محترم می دهیم. پول زور که نگرفتیم، حق مان را از فوتبال گرفتیم که باشگاه‌ها به ما می دهند.

تیموریان درباره انتقاداتی که به لباس های تیم ملی می شود و اینکه او گفته بود لباس‌ها هر روزآب می رود، عنوان کرد:دراین موردصحبت کرده ام ودیگرنمی خواهم حرفی بزنم اما در شأن و شخصیت تیم ملی نیست که با این لباس‌ها به میدان برود.

تیموریان در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص اینکه آیا شانس صعود به دور دوم جام جهانی را دارید؟،گفت: تمام تلاش مان را می کنیم و دور از دسترس نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391