برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی : پولم را بدهید بعد حرف می زنیم

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۳۳ — آی اسپرت

باشگاه باید بقیه قروض قرارداد اول من (مربوط به فصل گذشته) را که به فیفا داده ام ، با تمام هزینه های مرتبط با اقامه دعوی در فیفا را پرداخت کند .ضمن اینکه از قرارداد دوم خودم نیز حقوق آخرین ماه و مقداری از پاداش قهرمانی را طلب دارم.

آنتونیو اولیویرا

-سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی پاسخ نامه تونی اولیویرا را منتشر کرد .
تونی در این نامه نوشته است :

اینجانب به سلامت به پرتغال رسیده و مشغول رسیدگی به وضعیت بیماری همسرم هستم ، اینک با توجه به تماس های شما و نامه آخرتان توجه شما را به مطالب ذیل جلب می نمایم .


همانطور که مطلع هستید ، ارتباط محکمی بین من و باشگاه وجود دارد .در طول اقامت من در تبریز احترام و حمایتی که دریافت کردم بی نظیر بود که مهم ترین دلیل امضای قرارداد بین من و باشگاه بود و با امضای این قرارداد به تمام اهداف دست یافته شد .
نباید فراموش کنیم که من یک مربی حرفه ای فوتبال هستم و در آمد من از این طریق بدست می آید ، لذا من با عقلانیت کار می کنم نه از روی احساسات ؛ باشگاه باید بقیه قروض قرارداد اول من (مربوط به فصل گذشته) را که به فیفا داده ام ، با تمام هزینه های مرتبط با اقامه دعوی در فیفا را پرداخت کند .ضمن اینکه از قرارداد دوم خودم نیز حقوق آخرین ماه و مقداری از پاداش قهرمانی را طلب دارم.
پس از آن اینجانب در مورد قرارداد جدید برای فصل آینده تصمیم خواهم گرفت .


در پایان این نامه از سوی باشگاه تراکتور توضیح داده شده که لازم به ذکر است زمان پرداخت حقوق آخرین ماه قرارداد دوم ایشان هنوز نرسیده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391