برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش جلالی به اهانت‌ها

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۲۹ — ایسنا

سرمربی سایپا معتقد است فلسفه فوتبال رقابت در کمال راستی و درستی است و می‌گوید که همه دوست دارند برنده شوند.

مجید جلالی

مجید جلالی با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اهانت‌ها علیه خودش واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

«بنام خدا

سلام به صداقت، سلام به راستی و درستی و سلام به وفا و قدرشناسی. فلسفه فوتبال رقابت در کمال راستی و درستی است. هر کسی مایل به برنده شدن است ولی تفاوت‌ها در میزان تعهد به راستی و درستی است. فوتبال به ما یاد می‌دهد چگونه زندگی کنیم، چگونه در کنار مردم باشیم و چگونه به بندگی خالص خداوند برسیم. البته فوتبال چیزهای بسیار دیگری هم می‌دهد و این ما هستیم که می‌توانیم انتخاب کنیم. در مسیر فوتبال با افراد زیادی آشنا می‌شویم که هر کدام از دیدگاه خود یار ما می‌شوند ولی راه ما همواره در مسیر بندگی است. این که تا چه حد می‌توانیم بنده‌ای خالص‌تر و بهتر باشیم به انتخاب و اراده خودمان بستگی دارد. گرایش به برنده شدن فاجعه‌بارترین خصلتی است که می‌تواند هر کس را از راه بندگی خالصانه خارج کند.

در تمام مراحل زندگی ورزشی خود "سعی" داشته‌ام از مسیر بندگی خارج نشوم، قواعد سعی را می‌دانم و این که در تلاش بی حد برای پیمودن مسیر جهت رسیدن به هدف باید همواره نگاه ملتمسانه به لطف خدا جهت به دست آوردن نتیجه داشت. بنابراین ما موظف به نهایت تلاش هستیم و نتیجه حاصل لطف خداوند است و نگاه به غیرخدا در این راه مسلما شرک و کفر آشکار است. از سال ۸۲ با همکاری تعدادی از دوستان و اقوام، اقدام به انجام فعالیت‌های خیریه در جنوب تهران نمودیم و از آن سال تاکنون حدود ۸۰ خانواده بی‌سرپرست و بد سرپرست را تحت پوشش درآوردیم و با لطف خداوند در آستانه سال ۹۳ با هدف آموزش و ترویج فرهنگ نیکوکاری بین کودکان ایران زمین موفق به کسب مجوزهای لازم از نیروی انتظامی شدیم. در اغلب تیم‌هایی که کار کردم سعی داشتم که روحیه کمک به محرومان و مستمندان را در ذهن بازیکنان نهادینه کنم و به این منظور بعداز هر پیروزی مبالغی از آنها جمع‌آوری و به اشکال مختلف در اختیار محرومان قرار می‌دادیم. همیشه نگران بودم که روزی این فعالیت‌ها موجبات تشویش خاطر بازیکنان را فراهم نکند و به همین منظور نمایندگانی از بازیکنان را به منزل تعدادی از این محرومان می‌بردم تا از بدبینی‌های احتمالی آینده جلوگیری کنم. البته تنها اجبار مرا وادار به گفتن کرد؛ چرا که کمک در نهان ارزشمندتر است و در نهایت هر کس به اندازه سعی و تلاش خود به منزلت می‌رسد و در آخر هر چه هست میان ما و خداوند عادل و حکیم است.

با احترام

اردیبهشت۹۳

مجید جلالی»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391