برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ورمزیار:افشارزاده چرا به زور می‌خواهد مدیرعامل شود؟!

جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۶ — فارس

پیشکسوت استقلال گفت: هیچ زمان نفرات تعیین کننده نیستند و هارمونی و هماهنگی هیأت مدیره بسیار مهم‌تر از نام اعضا است.

صادق ورمزیار

صادق ورمزیار در خصوص اعضای جدید هیات مدیره استقلال و اینکه آیا از آنها شناخت دارد یا خیر، گفت: یکسری از دوستان معرفی شدند که از بین آنها یک یا دو نفر ورزشی و مابقی اقتصادی هستند با این حال هیچ موقع دیکته نانوشته غلط ندارد و باید دوستان ابتدا کار را آغاز کنند تا ببینیم آنجایی که باید تصمیمات نهایی و سرنوشت‌ساز را می‌گیرند کدام یک پخته و کار بلد و کدام یک در این زمینه مشکل دارند.

وی ادامه داد: در مجموع هیچ زمان نفرات تعیین کننده نیستند و هارمونی و هماهنگی هیات مدیره بسیار مهم‌تر از نام اعضا است. هیات مدیره باید تصمیمات کلان را بگیرد و این هماهنگی می‌تواند به آنها در گرفتن این تصمیمات کمک کند، البته نقش اصلی این نفرات تهیه پول و ساپورت مالی باشگاه است.

ورمزیار در پاسخ به این سوال که آیا با مدیر عاملی افشارزاده در باشگاه استقلال موافق است یا خیر گفت: افشارزاده مدیری قوی و قدمت‌دار در ورزش ما محسوب می‌شود او چه زمانی که در کیش بوده و چه زمانی که در کمیته ملی المپیک کار می‌کرده یکی از مدیران قدرتمند ورزش بوده ونمی‌توان گفت کاربلد نیست با این حال اینکه چرا سال گذشته راغب نبود درهیات مدیره استقلال حضور داشته باشد و از سوی دیگر چرا امسال می‌خواهد به زور مدیر عامل استقلال شود را باید از وی سوال کرد.

پیشکسوت استقلال افزود: در مجموع افشارزاده یکی از مدیران موفق ورزشی بوده وا گر هیات مدیره را کمک کرده پشت تصمیماتش بایستد می‌تواند در سمت جدید به باشگاه استقلال هم کمک کند.

ورمزیار یادآور شد: در گذشته یک سری مدیرعامل داشتیم که سابقه مدیریتی کمتری نسبت به افشارزاده داشتند که آنها با چنین شرایطی توانستند کار کنند حال که افشارزاده خودش ورزشی بوده و یک مدیر ورزشی محسوب می‌شود.

وی در مورد کادر فنی استقلال در فصل آینده و اینکه به نظر او قلعه‌نویی در استقلال خواهد ماند یا خیر گفت: به عنوان یکی از دوستان امیر و کسی که سالیان سال با تو هم اتاق بوده است پیشنهاد می‌کنم تا دراستقلال بماند چرا که با کسب عنوان پنجمی از استقلال رفتن برای امیر خوب نیست و او باید بماند.

ورمزیار در پایان گفت: معتقدم قلعه نویی زمانی می‌تواند از استقلال جدا شود که استقلال نتیجه خوبی را کسب کرده باشد. بنابراین با این نوع جدا شدن سرمربی استقلال مخالفم و او باید بماند و در آینده با رزومه بهتری از این تیم جدا شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391