برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وداع سرخابی‌ها با پروین و فتح‌ا...‌زاده

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۴۳ — قانون آنلاین

طبق شنیده‌ها شهریاری مذاکرات جدی اش را با مدیران وزارت ورزش انجام داده و او به عنوان یکی از اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی خواهد شد.

علی فتح الله زاده و علی پروین و تیم پرسپولیس و تیم استقلال

«ما قصد حذف هیچ فرد و گروهی را نداریم اما باید کسانی در این دو باشگاه باشند که بتوانند به لحاظ کار شرایط قوی داشته باشند.» این آخرین جمله امیررضا خادم، معاون وزیر ورزش در برنامه ۹۰ دوشنبه شب بود. جمله‌ای که خیلی شفاف قلم قرمز کشید بر احتمال ادامه حضور علی پروین و علی فتح‌ا...‌زاده در راس کادر مدیریتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال. محمود گودرزی در جایگاه وزیر ورزش برنامه گسترده‌ای برای این دو باشگاه دارد. او این را از چند ماه پیش اعلام کرده و حالا به دنبال عملیاتی کردن برنامه‌های خود است. او ابتدا پروسه روی زمین مانده خصوصی‌سازی سرخابی‌ها را دوباره به جریان انداخت. سپس به قراردادهای میلیاردی فوتبالیست‌ها و مخصوصا بازیکنان این دو باشگاه ورود کرد و حالا هم می خواهد مدیرانی کارا تر را به عنوان متولیان سرخابی‌ها انتخاب کند. اتفاقی که خادم وعده تحقق‌اش را روز دوشنبه هفته آتی اعلام کرده و باید دید چه بر این دو باشگاه خواهد گذشت.

غائله خادم و فتح‌ا...‌زاده در ۹۰ برنامه دوشنبه شب ۹۰

اگرچه حول محور خصوصی‌سازی سرخابی‌ها بود اما دو مهمان ویژه داشت. امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر در این دو باشگاه و علی فتح‌ا...‌زاده مدیرعامل استقلال. فتح‌ا...‌زاده در برنامه از عملکرد چند ساله‌اش در استقلال دفاع کرد و مدعی شد که به همه تعهداتش در این باشگاه عمل کرده. او تاکید کرد باشگاه استقلال بدهکار شده چون وزارت ورزش هیچ‌گاه به تعهداتش در قبال این باشگاه عمل نکرده. مدیرعامل فعلی آبی‌ها در این برنامه برای ماندنش در استقلال هم شرط گذاشت. او اعلام کرد در صورتی می‌ماند که ۷ عضو هیات مدیره استقلال را برای فصل آینده خودش انتخاب کند. خادم هم در برنامه نودی که به مناظره بدل شده بود پاسخ‌های فتح‌ا...‌زاده را داد. او خطاب به مدیرعامل استقلال و مخاطبان ۹۰ گفت:«کسی که مسئولیت را قبول می‌کند باید هزینه‌ها را تامین کند و اگر احساس می‌کند نمی‌تواند اقدامی کند بهتر است کنار بکشد. ۳۶ میلیارد از بدهی استقلال در زمان شما اتفاق افتاده است. وزارتخانه نمی‌خواهد که قراردادهایی در این ارقام دیگر ثبت شود. اگر وزارتخانه قبلی چنین تفاهمی با شما کرده است اشتباه کرده و یک تخلف انجام داده است. وقتی بحث اقتصاد مقاومتی مطرح می شود باید کمی فشارش به ورزش هم بیاید.» او در سخنانی کنایه آمیز هم اعلام کرد:«ما قصد حذف هیچ فرد و گروهی را نداریم اما باید کسانی در این دو باشگاه باشند که بتوانند به لحاظ کار شرایط قوی داشته باشند.»

رونمایی از بدهی ۵۰ میلیاردی رویانیان محمد رویانیان

اگر چه غایب بزرگ دوئل خادم و فتح‌ا...‌زاده بود اما از ترکش‌های برنامه ۹۰ در امان نماند. او که چندی است جای خود را به علی پروین در پرسپولیس داده گویا در مدت حضورش بدهی ۵۰ میلیارد تومانی روی دست سرخ‌ها گذاشته. اتفاقی که البته مورد تایید سردار نیست و خبرش را امیررضا خادم داد. معاون گودرزی در این‌باره مدعی شد:« ۷۰ میلیارد بدهی پرسپولیس است و ۴۵ میلیارد بدهی استقلال است. نکته جالب اینکه ۵۰ میلیارد تومان از بدهی پرسپولیس توسط رویانیان ایجاد شده است. وزارتخانه بدون کمک اهالی فوتبال نمی تواند کاری کند. ما در حال حل یک معادله چند مجهولی هستیم. من نمی توانم درباره اتفاقات افتاده در دوره مدیریت رویانیان صحبت کنم و هر اتفاقی که در ۲۸ ماه مدیریت او رخ داده را ما می خواهیم جمع کنیم.»

شکایت رویانیان از خادم و فردوسی‌پور

افشای رقم بدهی پرسپولیس در زمان رویانیان، سردار را بدجوری عصبانی کرد. او بعد از این بلافاصله در یکی از خبرگزاری‌ها ظاهر شد و به انتقاد از روال برنامه ۹۰ پرداخت. او با طرح این موضوع که از خادم و فردوسی‌پور شکایت خواهد کرد، به تسنیم گفت:« خادم دروغ بزرگی گفت و برنامه ۹۰ هم نشان داد که پهلوانی مُرده است. عادل فردوسی‌پور نیز کینه‌های گذشته خود را در این برنامه نشان داد و کینه‌های او سر باز کرد. آن چیزی که مسلم است این است که اعداد و ارقام غیرواقعی اعلام شد که من آن را از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری خواهم کرد. چیزی جز تأسف برای رسانه ملی ندارم که فردی که در برنامه حضور ندارد را می‌کوبند و هرچه می‌خواهند می‌گویند. این موضوع نشان‌دهنده جهت‌گیری خاصی است و انشاءا... این افراد پاسخشان را خواهند گرفت. مطمئن باشید از خادم و فردوسی‌پور به دادگاه شکایت می‌کنم و آنها باید پاسخگوی اتهام‌ها و حرف‌هایی که زده‌اند باشند.»

تاجرنیا در راس هیات مدیره استقلال؟

اما دیروز سایت پیام‌نو درباره روند ایجاد تغییرات استقلال نوشت: طبق آخرین خبرها از تحولات مدیریتی در باشگاه استقلال گویا امیررضا خادم مذاکرات جدی را با علی تاجرنیا برای ریاست هیات مدیره این باشگاه انجام داده و قرار است توافق نهایی در این خصوص طی روزهای آتی صورت پذیرد. تاجرنیا به عنوان فوق تخصص دندانپزشکی پیش تر و در سال ۱۳۸۴ به عنوان عضو هیات مدیره در باشگاه استقلال فعالیت کرده است. او زمانی در کادر مدیریتی این باشگاه حضور داشت که مدیرعامل استقلال حسین قریب بود و چهره هایی نظیر دکتر ایروانی و دکتر آقامحمدی نیز در هیات مدیره این باشگاه حضور داشتند. گزینه مورد بحث دیگر در وزارت ورزش احمد شهریاری است. فردی که سابقه چند دوره عضویت در هیات مدیره آبی‌ها را دارد و به احتمال زیاد تنها عضوی از هیات مدیره کنونی استقلال است که صندلی اش در این باشگاه را حفظ خواهد کرد. طبق شنیده‌ها شهریاری مذاکرات جدی اش را با مدیران وزارت ورزش انجام داده و او به عنوان یکی از اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی خواهد شد. از او به عنوان جدی ترین گزینه مدیرعاملی استقلال هم نام برده می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391