برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وینگادا: از همکاران و امکاناتم در تیم ملی رضایت دارم

چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۰ — فارس

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: از همکاران و امکاناتم در اردوهای تیم ملی امید رضایت دارم.

با برگزاری تمرین نوبت صبح تیم ملی امید ایران اولین مرحله از اردوهای این تیم با حضور نلو وینگادا به پایان رسید.

سرمربی تیم ملی امید ایران در مورد اولین مرحله از اردوهای تیم ملی امید و ارزیابی‌‌اش از شرایط موجود صحبت‌های زیر را انجام داد.

اولین اردو تیم ملی را پس از حضور خودتان چطور ارزیابی می‌کنید؟

اولین اردوی ما امروز به پایان رسید، با توجه به اطلاعاتی که از اردوهای قبلی در اختیار من گذاشته شده بود کارمان را ادامه دادیم البته آن چیزی که در تمرین می‌بینید امکان دارد با اطلاعاتی که در اختیارمان قرار گرفته متفاوت باشد. این مسئله طبیعی است. کار را باید کمی زودتر آغاز می‌کردیم فعلا در حال رصد کردن توانایی‌های بازیکنان هستیم.

آیا پتانسیل خوبی در بین بازیکنان مشاهده کردید و آن چیزی که در ذهن داشتیدبا واقعیت چقدر نزدیک بود؟

به نظر من ظرفیت و توانمندی‌های خوبی در بین بازیکنان وجود داشت البته خیلی زود است که بخواهیم در مورد بازیکنان اصلی صحبت کنیم. می‌دانم بازیکنان توانایی در فوتبال ایران وجود داردو باید ارزیابی خوبی از این مسئله داشته باشیم.

تیم ملی امید برای رسیدن به شرایط ایده‌‌آل نیاز به برگزاری اردوهای بیشتری دارد، آیا می‌دانید نحوه تعامل با باشگاه برای در اختیار گرفتن بازیکنان چطور خواهد بود؟

روزهای اول حضور در ایران در جلسه‌ای که با هادی آیت‌اللهی داشتم برنامه‌هایم را به او ارائه دادم. با توجه به اینکه لیگ تعطیل است در حال حاضر بازیکنان را بیشتر در اختیار داریم به عنوان سرمربی تیم ملی امید وظیفه دارم با مربیان باشگاه‌ها ارتباط بیشتری برقرار کنم و تلاش می‌کنیم با هماهنگی که با مربیان باشگاه‌ها داریم بازیکنان را بیشتر در اختیار بگیریم.

تمرینات تیم ملی امید در آکادمی فوتبال برگزار می‌شود، از امکانات کمپ رضایت داشتید؟

در کشورهای زیادی کار کردم، با توجه به تمامی مسائل زمین آکادمی فوتبال ایران کیفیت خوبی دارد اما در حد عالی نیست. سایر امکانات نیز رضایت‌بخش است و شرایط هتلی که تیم ملی در آن استقرار پیدا کرده خوب است. در مورد سایر مسائلی که در آینده به آنها نیاز پیدا می‌کنیم با دادن نامه کتبی این مسئله را به مسئولان فدراسیون ارائه خواهیم کرد.

در این اردو با تعدادی دستیار ایرانی فعالیت کردی، وضعیت دستیاران شما تا چه زمانی نهایی خواهد شد؟

زمانیکه وارد کار شدیم همکاران فنی من معرفی شدند و کارمان را کنار یکدیگر آغاز کردیم. کاروالیو همراه من به تیم ملی امیدآمده و زمان زیادی است که کنار یکدیگر کار می‌کنیم. من حیث‌المجموع از همکاران و امکاناتی که در اختیارم قرار گرفته راضی هستم.

در پایان چه درخواست‌هایی برای کمک به تیم ملی برای آماده‌سازی بهتر دارید؟

این بازیکنان در سن جوانی و پیشرفت هستند و در آینده نفرات اصلی تیم ملی بزرگسالان را تشکیل می‌دهند، این بازیکنان نیاز به حمایت بسیار زیاد از سوی شما دارند، کار شما خبرنگاران را درک می‌کنم و هر کدام از ما وظیفه خاصی داریم. امیدوارم انتقادهایی که می‌شود مثبت و سازنده باشد و بتواند تیم ملی را در راستای عملکرد بهتر یاری دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391