برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: نام داور بازی فردا توی قوطی است

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۳۸ — آی اسپرت

طبق صورت جلسه ای که به امضای آقای بهروان و مسئولین هر دو تیم رسیده قرار بود که بازی در هر ورزشگاهی غیر از ورزشگاه شهر قدس برگزار شود

محمود یاوری

محمود یاوری سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی از تغییرات پیش آمده در مورد زمین مسابقه و داوری هایی که در این فصل برای تیمش صورت گرفته گلایه هایی دارد.

از بازی رفت برابر پیکان بگویید؟

من فکر می‌ کنم ما در این بازی بهترین روش را به کار بستیم و در خانه خودمان گلی دریافت نکردیم. این بهترین تدبیر بود که می‌ شد اتخاذ کرد و بدین گونه اکنون در بازی برگشت با زدن یک گل می‌ توانیم شرایط خوبی برای تیممان فراهم کنیم.

در مورد بازی فردا چه صحبتی دارید؟

فکر می‌ کنم بازی جان دار، خوب و محکمی خواهد بود. این بازی، بازی سرنوشت است و ما همه کارهایی که لازم بوده انجام داده ایم، بقیه مسائل برمی گردد به حوادثی که سرنوشت بازی را معین می‌ کند.

چرا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نکردید؟

با توجه به زمان پروازمان عملا حضور در کنفرانس مطبوعاتی مقدور نبود به همین دلیل نتوانستم در کنفرانس حاضر شوم.

چه کسی داور بازی فرداست و در این باره چه نظری دارید؟

هنوز نام داور بازی فردا مشخص نشده و به قول معروف نام داور در قوطی است. تیم ما در ۹ بازی در لیگ برتر نسبت به داوری لطمه خورد من نمی‌ گویم این مسائل از عمد بوده اما اگر فقط یکی از این اشتباهات رخ نمی‌ داد تیم ما اکنون برای ماندن در لیگ برتر در مسابقه پلی آف نبود. این حق را به ما بدهید که بابت لطمه هایی که از داوری خورده ایم اکنون نیز نگران باشیم. ما دستمان به جایی نمی‌ رسد و فقط می‌ توانیم به یک قضاوت عادلانه امیدوار باشیم.

در مورد بازی در ورزشگاه شهر قدس و اعتراضاتی که داشتید چه نظری دارید؟

باید بگویم که از ابتدا هم ورزشگاه شهر قدس و بازی کردن در آن برای ما مسئله مهمی نبوده اما طبق صورت جلسه ای که به امضای آقای بهروان و مسئولین هر دو تیم رسیده قرار بود که بازی در هر ورزشگاهی غیر از ورزشگاه شهر قدس برگزار شود. این همان صورتجلسه ای است که قرار شد ما در بازی رفت میزبان باشیم که بودیم اما آقایان به یکباره آمده اند و می‌ گوید باید در ورزشگاه شهر قدس بازی کنید. دل ما پر از درد است، آقایان حتی به امضای خودشان هیچ اعتقادی ندارند و به آن اعتنایی نمی‌ کنند. برای ما فرق نمی‌ کند کجا بازی کنیم مشکل ما تغییر حرف آقایان است که خودشان همیشه همه چیز را خراب می‌ کنند. سوال من این است آیا ورزشگاهی که یک سال دچار مشکل بود آیا در ۳ روز مشکلش حل شده؟ آقایان نباید امضای خودشان را مخدوش می‌ کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391