برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چرا یاوری حاضر به پاسخگویی نیست؟

سه‌شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۰۸ — روزنامه ایران ورزشی

امروز وقتی از او می‌پرسند «چرا نتیجه نگرفتی؟» پاسخ می‌دهد: «فجرسپاسی سقوط کرده و نمی‌خواهم درباره این تیم صحبت کنم.»

محمود یاوری

در فوتبال ما باب شده مربیانی که چه در مقطع تیم ملی و چه در مقطع باشگاهی ناموفق می‌شوند برای هواداران فوتبال حتی دست هم تکان نمی‌دهند چه برسد به اینکه حاضر شوند مقابل خبرنگاران بایستند و پاسخگوی ناکامی‌هایشان باشند! از این بدتر هم نگرش مدیران فوتبال به جذب همین مربیانی است که نه تنها موفق نشدند بلکه تیم را به دسته پایین‌تر سقوط دادند! فجرسپاسی تنها نماینده شیراز در لیگ برتر بود. سال‌ها قبل به خاطر بی‌توجهی مسوولان برق به دسته یک رفت و نکته قابل توجه اینکه نه تنها به لیگ برتر بازنگشت بلکه در حال حاضر سر از لیگ دسته سوم درآورده است! با همان تدبیر غلطی که برق را به طرف لیگ‌های پایین‌ سوق دادند دیگر تیم شیرازی را هم از لیگ برتر جدا کردند.

پیروانی درست می‌گفت در سال‌های نه چندان دور تیم‌های بزرگ لیگ برتر به سراغ بازیکنان فجرسپاسی می‌آمدند. بازیکنانی نظیر علی سامره، فراز فاطمی، مهرزاد معدنچی و علی علیزاده که سر از پرسپولیس و استقلال درآوردند و در فجرسپاسی ستاره شدند اما فوتبال نتیجه‌گرا نه تنها بازیکن‌سازی را از فجر گرفت حتی با همان تفکرات نتیجه‌گرایی هم نتوانست در لیگ بماند! اینکه سکوها و فشار هواداران چقدر در تغییر پیروانی اثر داشت چندان اهمیتی ندارد اما مربی که جانشین پیروانی شد با اینکه فرصت زیادی برای جبران نتایج داشت اما نتوانست چیزی را عوض کند. و امروز وقتی از او می‌پرسند «چرا نتیجه نگرفتی؟» پاسخ می‌دهد: «فجرسپاسی سقوط کرده و نمی‌خواهم درباره این تیم صحبت کنم.»

روی صحبت ما با محمود یاوری است. اتفاقا بهترین زمان همین امروز است، باید هواداران فجر و فوتبالی‌ها بدانند چرا با داشتن زمان کافی نتوانستید کاری برای فجر انجام دهید؟! پاسخ‌هایی از قبیل اشتباهات داوری و قضیه ۸ بازی که با اشتباهات داوری باختید تکراری است. اگر داوری‌ها ضعیف بود این ضعف شامل تمام تیم‌ها می‌شد. بهتر است مقابل فوتبالی‌ها بگویید چرا نتیجه نگرفتید. در بخشی از صحبت‌هایتان به مصاحبه مصطفی صبری هم بی‌تفاوتی نشان دادید اما این بازیکن ادعایی داشته و در صحبت‌هایش به این نکته اشاره کرده که بعضی از بازیکنان با اعمال زور و تهدید در ترکیب قرار می‌گرفتند. بهتر است پاسخ این ادعاها را بدهید وگرنه سکوتتان به منزله تایید حرف‌های او می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391