برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمود یاوری: پیکان هم باید مثل یوونتوس و مارسی مجازات شود

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۳۸ — آی اسپرت

کار من با فجر سپاسی تمام شده و دیگر آنجا نیستم اما می دانم که مدیران فجرسپاسی دنبال احقاق حق پایمال شده باشگاه هستند

صبح امروز محمود یاوری در ساختمانی فدراسیون فوتبال آفتابی شد و پس از مدتها تعدادی از مدیران فدراسیون را ملاقات کرد. سرمربی سابق فجرسپاسی در حالی به فدراسیون رفت که مدیران این باشگاه همچنان روی جعلی بودن کارت پایان خدمت یکی از بازیکنان پیکان پافشاری می کنند و شکایتی را هم به مراجع انضباطی فدراسیون ارسال کرده اند.

به نظر می رسد حضور ناگهانی مسن مربی فوتبال ایران در ساختمان فدارسیون فوتبال با این ماجرا بی ارتباط نیست اما محمود یاوری ادعا می‌کند برای رتق و فتق سفرش به برزیل راهی خیابان سئول شده است. یاوری درباره دلیل ملاقاتش با مدیران فدراسیون هم می گوید:« هر دوره برای تماشای مسابقات جام جهانی به محل مسابقات می روم و این بارهم می خواهم به برزیل بروم تا با تماشای بازیها به دانش مربیگری ام اضافه کنم. کار من با فجر سپاسی تمام شده و دیگر آنجا نیستم اما می دانم که مدیران فجرسپاسی دنبال احقاق حق پایمال شده باشگاه هستند.اگر این قضیه ثابت شود باید حق فجرسپاسی را بدهند چون فصل قبل واقعا در حق تیم ما اجحاف شد. فصل قبل در ۹ بازی قضاوتها بر عیله ما بود و از این مساله متضرر شدیم.»

محمود یاوری از مدیران فدراسیون فوتبال می خواهد که در صورت ثابت شدن ماجرای جعلی بودن کارت پایان خدمت بازیکن پیکان اشد مجازات را برای این تیم در نظر بگیرند و عدالت را اجرا کنند:« چند سال قبل تیمهای یونتوس و مارسی تخلف کردند و زمانیکه تخلف شان ثابت شد به دسته پائین تر سقوط کردند. به نظرم مدارکی که مدیران فجر سپاسی ارائه داده اند مستدل است و طبق قانون تا ۴۸ ساعت بعد از بازی شکایت شان را ارسال کرده اند. حالا فدراسیون باید عدالت را جاری کند.»

محمود یاوری که همچنان عنوان مسن ترین مربی فوتبال ایران را یدکی می کشد برای گرفتن سکان یک تیم لیگ برتری دیگر دورخیز کرده و خودش را نه یک مربی سالخورده که باتجربه می داند:« سال ۵۸ بود که تیم ملی روسیه با مربی معروفش ۵ بر صفر به فرانسه باخت. بعد از آن بازی همه به مربی روسیه حمله کردند اما او که مربی باتجربه ای بود در جواب خبرنگاران گفت زندگی برایم ادامه دارد. زندگی برای من هم ادامه دارد.» در روزهایی که بسیاری از مربیان جوان و بادانش پشت خط لیگ برتر مانده اند، محمود خان برای ادامه فعالیتش در عرصه مربیگری به استدلال های عجیبی چنگ می رند:« باختن و زمین خوردن جزو لاینفک زندگی است اما کسی موفق تر است که زودتر بلند شود! مربیگری مثل دروازه بانی است هر چه تجربه اش بیشتر باشد بهتر می شود. از یک نفر پرسیدند علم بهتر است یا تجربه گفت: برای اجرای علم باید تجربه داشته باشی! کسانی که می گویند مربی پیری هستم بدانند که من هنوز روی پاهایم ایستاده ام.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391