برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افجه ای: نمی توانیم قراردادهای بازیکنان استقلال را ثبت کنیم

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۶ — ایرنا

سخنگوی باشگاه استقلال تهران گفت : امیدوارم حساب های بانکی این باشگاه هر چه سریعتر باز شود تا بتوانیم قراردادهای بازیکنان را ثبت کنیم.

سید سعید رضا افجه ای در حاشیه نشست امروز (یکشنبه) هیات مدیره باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: متاسفانه حساب باشگاه همچنان مسدود است و ما حتی نمی توانیم حساب موازی باز کنیم.

وی افزود:البته اقدمات لازم انجام شده وگمان می کنم طرف ۳ تا ۴ روز آینده این مشکل برطرف شودوبتوانیم چک ۳میلیارد تومانی حامی مالی استقلال را برداشت کرده و کارها را با قدرت بیشتری انجام دهیم.

سخنگوی باشگاه استقلال تهران گفت: مسوول تقل و انتقالات باشگاه مذاکرات خوبی با بازیکنان جدید داشته اما تا زمانیکه حساب باز نشود نمی توانیم آنها را نهایی کنیم.

وی ادامه داد:البته هواداران نگران نباشند، چرا که می خواهیم تیم جوان و قدرتمندی بسازیم و خواسته هواداران برآرده شود.

افجه ای در مورد موضوع امروز نشست هیات مدیره باشگاه استقلال تهران، گفت: در هیات مدیره تقسیم کار داشتیم و در همین راستا ۳ کارگروه را تشکیل دادیم.

این مقام مسوول ادامه داد:کارگروه نخست برای تعیین وضعیت ساختمان باشگاه، کمپ و زمین تلو تشکیل شد که رضا نثاری از مدیران فعال شهرداری و عضو هیات مدیره مسوول این کارگروه خواهد بود چراکه مالکیت این ۳ محل هنوز در اختیار استقلال نیست.

وی افزود:باتوجه به اینکه نوسازی کمپ وساختمان باشگاه استقلال شروع شده است، رضا صادق پور نایب رییس هیات مدیره به عنوان مدیر این پروژه کارها را پیش می برد.

افجه ای همچنین از تشکیل کارگروه سیستم آی تی خبر داد و گفت: باشگاه استقلال از نظر سایت، اینترنت و فضای مجازی مشکل دارد که قرار شد کامران صاحب پناه رییس هیات مدیره برای استقرار سیستم اقدام کند.

وی همچنین تاکید کرد که در نشست امروز در خصوص شرایط تیم زنان صحبتی نشده است و قرار است نشست هیات مدیره یکشنبه‌ها برگزار شود که البته در بین آن جلسات فوق العاده هم خواهیم داشت.

سخنگوی باشگاه استقلال در واکنش به خبرنگاری که وی را دکتر صدا می کرد گفت: من سید هستم و به آن افتخار می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391