برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشارزاده: ۱.۵ میلیارد تومان به حساب استقلال واریز شده است

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۲۶ — فارس

مدیرعامل استقلال از باز شدن حساب‌های باشگاه خبر داد و گفت: ۱.۵ میلیارد تومان به حساب استقلال واریز شده است.

بهرام افشارزاده

بهرام افشارزاده در پایان نشست هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: امروز خزانه ما باز شد و از فردا به تعهداتی که به بازیکنان قدیمی و جدید داریم، اجرا می‌کنیم اما با توجه به مبلغی که در حساب است این کار را می‌کنیم و اکثر تعهدات خود را پرداخت می‌کنیم. امروز هم چند بحث داشتیم. اول شروع تمرینات است که تعمیرات کمپ شروع شده است و به همین دلیل با توجه این مسئله از هفته آینده تمرینات آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: بحث روی تمرینات پایه بود که قرار شد معینی و نثاری عضو این کمیته قرار بگیرند و با سرپرستی معینی کار انجام شود. مشکل داریم در بخش پایه زیرا بحثی که در مرغوبکار بود ایده آل نبود. در بحث فعالیت‌های آی‌تی هم بحث‌هایی شد که سایتی باشد که جوابگوی داخل و خارج از کشور باشد.

افشارزاده ادامه داد: باید چارت باشگاه را تشکیلی بدهیم و روی چارت باشگاه افراد مشغول به کار شوند. با دادکان صحبت کردم تا مسئله سند ساختمان باشگاه مشخص شود که ۹۹ ساله در اختیار استقلال و پرسپولیس قرار داده شده است. کمپ استقلال هم تا یک ماه آینده به طور کامل آماده می‌شود و موقعیت خوبی برای خبرنگاران آماده کرده‌ایم و خوابگاه و غذاخوری هم برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم.

مدیرعامل استقلال در مورد آغاز تمرینات با کدام بازیکنان گفت: با بازیکنانی که قرارداد امضا کرده‌ایم سر تمرین خواهند آمد و تمرین با حضور آنها شروع می‌شود. احتمال تا آخر همین هفته این کار را خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه قرار است از خبرنگاران دعوت کنید تا نام بازیکنان را بگویید، گفت: الان هم دعوت نشده‌اید که اینجا آمده‌اید، در باشگاه بر روی شما باز است و نمی‌خواهیم اخبار مونوپل یک یا چند نفر باشد، با توجه به رابطه خوبی که با خبرنگاران دارم نمی‌خواهم کسی از من دلگیر شود و باید جای مناسبی با خبرنگاران صحبت کنم و با هیات مدیره هم همکاری ویژه‌ای دارم و مطالبی که مصوب در هیات مدیره می‌شود اجرایی خواهد شد، باید از هیات مدیره تشکر کنم و از رسانه‌هایی که تاکنون ما را اذیت نکرده‌اند نیز تشکر می‌کنم.

افشارزاده در مورد کادر فنی استقلال گفت: قلعه‌نویی با پاشازاده و زرینچه جلسه داشته‌اند یا خواهند داشت و بحث ماجدی هم باید با ایشان صحبت خواهیم کرد و ابلاغ او روی میزم هست اما نیاز است که حتما باهم صحبت کنیم.

وی در مورد مسایل مالی گفت: علی الحساب ۳ میلیارد باید به حساب واریز شود فقط یک و نیم میلیارد در حساب است و همه پول را نمی‌ـودانیم به بازیکنان قدیم بدهیم باید بازیکنان جدید هم بگیریم.

افشارزاده در مورد روابط عمومی باشگاه گفت: از دوستان شما خواستم که یکی دو نفر را به من معرفی کنند و یک عکاس تمام وقت هم می خواهم با عبداللهی در کمیته المپک راحت بودیم وسعی کن که حاشیه ‌ها را دور کند . راحت باشیم وتعامل با رسانه‌ها داشته باشد و هر کسی را معرفی کنید حاضرم صحبت کنیم و یکی دو نفر تمام وقت در اختیار باشند و بحث سایت هم سایر مسایل هست و دوسه نفر می‌خواهیم که با هم تعامل داشته باشند.

افشارزاده در مورد اینکه کار در استقلال شما را خسته نکرده گفت: من کار را خسته می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391