برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افشارزاده: هم با قلعه‌نویی امضا می‌کنیم، هم با بازیکنان مدنظرش

شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۳۳ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امیر قلعه‌نویی صددرصد قراردادش را امضا می‌کند و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

امیر قلعه‌نوعی و بهرام افشارزاده

بهرام افشارزاده ، درباره تمدید قرارداد بازیکنان مدنظر امیر قلعه‌نویی اظهار داشت: به زودی قرارداد بازیکنان مدنظر قلعه‌نویی را تمدید خواهیم کرد و هیچ مشکلی بابت این مسئله وجود ندارد.

وی در مورد اینکه قلعه‌نویی چه زمانی قراردادش را امضا می‌کند، گفت: قلعه‌نویی صددرصد قراردادش را امضا می‌کند و در این زمینه هم هیچ مشکلی وجود ندارد.

افشارزاده در خصوص جذب بازیکنان جدید و اسامی آنها خاطرنشان کرد: با چند بازیکن برای فصل آینده صحبت کرده‌ایم اما در حال حاضر نامی از آنها نمی‌برم تا تکلیف نهایی مشخص شود.

مدیرعامل استقلال در مورد لیست مازاد قلعه‌نویی که برخی رسانه‌ها آن را مطرح می‌کنند، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و لیست مازادی توسط قلعه‌نویی و نظری جویباری به من تحویل داده نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391