برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیزاده: آکادمی رئال‌ مادرید در ایران راه‌اندازی نمی‌شود

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۶ — تسنیم

رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: قرار نیست آکادمی رئال‌مادرید در ایران راه‌اندازی شود.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر محمد حسین علیزاده گفت: برخی مسئولان باشگاه رئال مادرید از آکادمی ملی فوتبال بازدید و سپس نشستی با هنرمندان و فوتبالیست های پیشکسوت ایران برگزار کردند. مطالبی مبنی بر اینکه قرار است آکادمی رئال مادرید در ایران راه اندازی شود را در برخی از رسانه‌ها و اهالی ورزش شنیده ام که می خواهم اعلام کنم از سوی باشگاه رئال مادرید هیچگونه مکاتبه ای با فدراسیون فوتبال و یا آکادمی ملی فوتبال مبنی بر تشکیل آکادمی رئال مادرید صورت نگرفته و افرادی که در آکادمی ملی فوتبال ایران حاضر شدند و از امکانات ما بازدید کردند به عنوان میهمان بوده و فدراسیون فوتبال درجریان تشکیل آکادمی نیست.

رئیس آکادمی ملی فوتبال عنوان کرد: ایجاد آکادمی در ایران نیازمند مجوز رسمی از فدراسیون و آکادمی ملی فوتبال و ارگان‌های مختلف است که هیچگونه نامه و یا درخواستی مبنی بر معرفی این افراد برای ایجاد آکادمی رئال مادرید دریافت نکرده ایم.

علیزاده در ادامه در خصوص راه اندازی مدرسه فوتبال منچستریونایتد در ایران گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته و مواردی که به صورت تبلیغ مطرح می شود، هیچگونه آدرس و مشخصه معینی مبنی بر وجود این مدرسه فوتبال نداشته و این امر نیز مورد تائید فدراسیون فوتبال نیست. درخواستم از خانواده‌ها این است که از معرفی فرزندان خود به این مدرسه و یا مراکز تبلغاتی خودداری کنند.

رئیس آکادمی ملی فوتبال در ادامه درباره نشست هم اندیشی روسای هیات های فوتبال استان‌ها خاطرنشان کرد: در این جلسه هم اندیشی درباره برگزاری دومین فستیوال ملی فوتبال که در شهریور ماه در تهران برگزار می‌ شود مطالبی را مطرح کردیم. این فستیوال با پوشش نزدیک به ۴۵ هزار فوتبال آموز و بعد از پایان امتحانات مدارس آغاز می شود. این فستیوال با مدل فوتبال پایه برگزار می شود و معنای آن رقابت و مسابقه نخواهد بود. قصد داریم با برگزاری فستیوال ملی بازیکنان را در محیطی دوستانه، آموزشی و تفریحی قرار دهیم و شرایط فوتبالی مطلوب را برایشان فراهم کنیم.

وی گفت: با برگزاری این فستیوال اردوهای تیم های ملی زیر ۱۴ سال را در آکادمی ملی فوتبال تشکیل خواهیم داد و به این شیوه بچه هایی که مستعد هستند از سطوح شهرستان به استان و سپس آکادمی ملی فوتبال معرفی می شوند تا فوتبال پایه را در ایران بیش از پیش تقویت کنیم. فستیوال بین المللی زیر ۱۴ سال را امسال در آکادمی ملی فوتبال با حضور ۱۰ کشور برگزار خواهیم کرد که از ایران دو تیم الف و ب در فستیوال ملی شرکت می کنند. تیم هایی همچون قزقیزستان و تاجیکستان، عراق و قطر نیز در این دوره حضور دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391