برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اکبرپور: جام جهانی محل نمایش توانایی های فنی تیم هاست

چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۶ — ایرنا

بازیکن و پیشکسوت فوتبال کشور گفت: مسابقات جام جهانی محل نمایش و ارایه آخرین توانایی های فنی تیم های حاضر در این عرصه است.

علیرضا اکبرپور جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را متفاوت تر از دوره های قبلی ارزیابی کرد و افزود: تمام تیم های این دوره با قابلیت های بالای فنی و حتی روحی با محوریت مبارزه طلبی وارد مسابقات شده اند. وی گفت: این موضوع و همچنین نوع سیستم های تعریف شده برای تیم های حاضر در جام جهانی نشان می دهد که اکثریت آنها به لحاظ فنی پیشرفت های محسوسی داشته اند. اکبرپور از نوع بازی تیم ملی ایران مقابل نیجریه انتقاد کرد و گفت: در این دیدار هیچ نشانه ای از تمرینات چندین ماهه بازیکنان و آمادگی آنها برای ارایه یک بازی در کلاس جهانی دیده نشد و این امر می تواند مجوب نگرانی باشد. وی ادامه داد: شاید عده ای کسب یک امتیاز در جام جهانی را بسیار خوب ارزیابی کنند، اما به نظر من کسب تک امتیازها مقابل تیم هایی خوب است که از نظر فنی نسبت به ما تفاوت های فراتری داشته باشند نه تیمی مثل نیجریه که نشانی از دوره های درخشان قبلی ندارد. بازیکن پیشین تیم های ماشین سازی تبریز و استقلال تهران، زیر توپ زدن از دقایق اولیه بازی توسط ملی پوشان ایرانی را انتقاد آمیز دانست و اظهار کرد: اگر مبنا بر ارایه چنین بازی تدافعی صرف بود، به طور قطع تیم ملی با یک مربی ایرانی نیز می توانست چنین نمایشی داشته باشد. اکبرپور یادآوری کرد: عرصه جام جهانی به هیچ عنوان محلی برای برد و باخت نیست بلکه میدانی است برای ارایه آخرین داشته های فنی و تاکتیکی تیم‌ها که نمونه آخر آن در بازی دیشب برزیل و مکزیک به منصه ظهور رسید که تیم میزبان به رغم حمایت تماشاگرانش ، مقابل این تیم شاید بازنده نیز می شد. وی گفت: ارایه چنین بازی هایی در جام جهانی نشان می دهد تیم‌ها نه برای کسب حداقل امتیازات به بازی تدافعی شدید، بلکه برای ارایه بازی های زیبا وارد میدان می شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391