برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام آمادگی کلینیک باشگاه برای همراهی پرسپولیس در فصل جدید

شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۴ — فارس

مسئول کلینیک پرسپولیس گفت: با اضافه کردن یک دستگاه جدید و یک فیزیوتراپ، خودمان را برای همراهی تیم در مسیر قهرمانی آماده کرده‌ایم.

ه نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، داریوش سودی در خصوص وضعیت کلینیک باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: کلینیک باشگاه از هر نظر برای سرویس‌دهی به اعضای تیم آماده شده است و یک دستگاه جدید را هم به کلینیک اضافه کرده‌ایم که بیشترین کارآیی آن برای اعضای تیم است.

وی ادامه داد: این دستگاه که عملکرد موضعی دارد، برای سرد کردن سریع بخش‌هایی که دچار ضربه و آسیب می‌شود، کارآیی دارد و با جلوگیری از خونریزی سطحی و داخلی به کار می‌رود.

مسئول کلینیک پرسپولیس که ریاست مرکز علمی-کاربردی پرسپولیس را هم بر عهده دارد خاطرنشان کرد: برای فصل جدید، یک فیزیوتراپ دیگر هم به کادر درمانی کلینیک اضافه شده است تا رسیدگی بهتر و سریعتری به مراجعات داشته باشیم و همینجا اعلام می‌کنیم در مسیر قهرمانی پرسپولیس آمادگی لازم برای ارائه خدمات مورد نیاز اعضای تیم را خواهیم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391