برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بصیرت: خوشحالم به خانه خودم بازگشتم

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۲ — فارس

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت:‌ سپاهان تیم خودم است و خوشحالم که بعد از دو سال به خانه خودم بازگشتم.

مجید  بصیرت

مجید بصیرت در خصوص حضور در سپاهان بعد از دو سال دوری از این تیم، گفت: سپاهان تیم خودم است و به خانه‌ام برگشتم. من دو سال از این تیم دور بودم و در پیکان و سایپا به تجربه‌اندوزی پرداختم و تجربه‌ام هم بیشتر شد و فکر می‌کنم که این موضوع برای من هم خوب بود و حالا خوشحالم که به خانه‌ام برگشته‌ام.

وی ادامه داد: من و کرانچار با هم در مورد حضورم در سپاهان صحبت کردیم چرا که زمانی که او تازه به سپاهان آمده بود ما نیم‌فصل هم با هم همکار بودیم و من مدیر فنی سپاهان بودم و بازی‌های حریفان آسیایی را برای او می‌دیدم و کرانچار هم از این شرایط راضی بود اما به هر حال در پایان فصل وضعیت به گونه‌ای شد که مجبور شدم از سپاهان جدا شدم اما حالا به این تیم بازگشته‌ام و به عنوان دستیار او فعالیت می‌کنم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که وضعیت این تیم را در لیگ امسال چطور می‌بینید، افزود: امسال به نظر من سال خوبی برای سپاهان است چرا که کرانچار شناخت خوبی از تیم دارد و با جوانانی که در سال گذشته در سپاهان چهره شدند، امسال برای ما سال خوبی خواهد بود. این روزها همه جا صحبت از مهدی شریفی است و همانگونه که احسان حاج‌صفی الان یک بازیکن تأثیرگذار برای تیم ملی است شریفی هم می‌تواند این شرایط را داشته باشد و این نشان دهنده رویکرد مثبت باشگاه سپاهان به بازیکنان جوان است.

وی در مورد علت ناکامی سپاهان در فصل گذشته خاطرنشان کرد: من در این باره نمی‌توانم صحبتم کنم چرا که در تیم نبودم و از شرایط سپاهان شناختی نداشتم و فقط در اخبار پیگیر وضعیت سپاهان بودم.

بصیرت در ادامه در مورد وضعیت محرم نویدکیا در سپاهان و اینکه آیا امسال او را با پیراهن زرد این تیم خواهیم دید یا نه، گفت:‌من با محرم در ارتباطم و در همین مورد هم با او صحبت کردم. او فصل گذشته از بازیکنان مؤثر سپاهان بود و امسال هم با ما هست البته مشکل کوچکی در زانویش وجود دارد که رفع‌شدنی است و امسال و سال آینده هم برای سپاهان بازی می‌کند.

وی در پایان در خصوص بازیکنان جذب شده سپاهان اظهار داشت: تاکنون حضور وریا غفوری و رسول نویدکیا در سپاهان قطعی شده و سایر بازیکنان مدنظر هم توسط آقای خوروش در حال پیگیری هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391