برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیگر سینما: بازیهای خوبی از ملی پوشان خواهیم دید

شنبه، ۲۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۳۷ — ایرنا

مهدی صبایی گفت: نسبت به حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی خوشبین هستم و فکر می کنم بازیهای خوبی از ملی پوشان در برزیل شاهد باشیم.

مهدی صبایی، بازیگر سینما و تلویزیون روز شنبه در مصاحبه خاطرنشان کرد: امیدوارم اگر نتیجه خوبی هم در برزیل نگرفتیم آبرومندانه بازی کنیم و فکر می کنم این اتفاق بیافتد چرا که بچه‌ها همه سعی شان را می کنند و همین که زنگ تفریح تیمها نشویم خودش خیلی خوب است و من به عنوان یک طرفدار تیم ملی ایران دوست دارم که صرف نظر از نتیجه، بازی شرافتمندانه و خوبی از ملی پوشان ببینم.

عضو تیم فوتبال هنرمندان افزود: اگر خدا بخواهد شاید شاهد اتفاقات خوبی هم باشیم چرا که بچه‌ها در آخرین دیدار تدارکاتی خود بد بازی نکردند. من حدس می زنم تیم ملی پاره ای از توانایی هایش را هنوز رو نکرده و قصد دارد در بازی رسمی توان اصلی خود را به نمایش بگذارد.

صیایی با اشاره به اینکه اگر ملی پوشان یک برد هم در این بازیها داشته باشند برای مردم خیلی شیرین خواهد بود گفت: توقع از تیم ملی معقول بوده و زیاد بالا نیست.

این هنرمند در ادامه مصاحبه با ایرنا افزود: فکر می کنم اگر بچه‌ها از نظر فیزیکی و بدنی مقابل نیجریه کم نیاورند برد مقابل این تیم دور از دسترس نباشد.

صبایی درباره بازی مقابل تیم آرژانتین هم گفت: فکر نمی کنم بتوانیم جلوی آرژانتین نتیجه ای بگیریم ضمن اینکه امکان دارد مسی هم به دلیل رفتارهای برخی ایرانی نماها در شبکه مجازی فیس بوک مقابل ایران بازی نکند و اگر مسی بازی نکند شاید بشود مقابل آرانتین هم کاری کرد.

صبایی معتقد است ایران مقابل آرژانتین روی کاغذ شانس مساوی هم ندارد اما می تواند بهترین بازی خود را مقابل این تیم ارائه دهد.

عضو تیم فوتبال هنرمندان تصریح کرد: از آنجا که بازیکنان ایران همیشه غیرتی بازی کرده اند فکر می کنم از تمام توان خود مایه بگذارند تا نام ایران بلند آوازه شود.

صبایی معتقد است به هیچ وجه نباید تیم بوسنی را دست کم گرفت چرا که تیم ناشناخته تری است و از اروپایی آمده که مهد فوتبال جهان است و همه می دانیم بالا آمدن از قاره اروپا به جام جهانی چقدر سخت است و رقابتها در آنجا چقدر جدی است.

این بازیگر سینما و تلویزیون شانس ایران مقابل بوسنی را زیاد ندانست و گفت: دوست دارم جلوی بوسنی مساوی بگیریم ولی حس خودم این است که بوسنی ما را می برد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391