برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چهار بازیکن به تیم نفت تهران پیوستند

دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۲۵ — مهر

باشگاه نفت تهران در اطلاعیه با اشاره به جذب ۴ بازیکن جدید توسط این باشگاه، خواستار ادامه فرآیند شفاف‌سازی قراردادها توسط باشگاه‌ها، آنهم طبق دستورالعمل ابلاغی سازمان لیگ شد.

باشگاه نفت تهران اعلام کرد که با ۴ بازیکن تیم‌های پایه به توافق رسیده که اسامی آنها و مبلغ قراردادشان به شرح زیر اعلام شد: ۱- امیر ارسلان مطهری (مدت قرارداد: ۳ فصل، مبلغ قرارداد: ۸۵۰ میلیون ریال) ۲- میثم جودکی (مدت قرارداد: ۳ فصل، مبلغ قرارداد: ۸۵۰ میلیون ریال) ۳- آرش رضاوند (مدت قرارداد: ۳ فصل، مبلغ قرارداد: ۷۰۰ میلیون ریال) ۴- رضا علیاری (مدت قرارداد: ۳ فصل، مبلغ قرارداد: ۱۵۰ میلیون ریال)

اقدام فوق در راستای دستورالعمل سازمان لیگ برتر مبنی بر درج تصویر قراردادها در سایت هر باشگاه انجام پذیرفته و طی روزهای آینده به محض ثبت قرارداد با سایر بازیکنان، تصویر قرارداد به همراه مبلغ پرداختی به آنان نیز عینا منعکس خواهد شد. باشگاه نفت تهران اعلام می‌دارد با این اقدام، اولین قدم را در راه شفاف‌سازی قراردادها در لیگ چهاردهم برداشته به امید آنکه این حرکت از سوی سایر باشگا‌ه‌ها نیز مورد رعایت قرار گیرد.

در پایان بدیهی است جدیت در اجرای دستورالعمل ابلاغی از مسئولین محترم سازمان لیگ برتر، مورد انتظار این باشگاه است.

باشگاه نفت تهران تصویر قرارداد این ۴ بازیکن را روی خروجی سایت خود قرار داده است که آن را می‌توانید در لینک باشگاه نفت تهران مشاهده کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391