برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احتمال از دست رفتن جام جهانی برای بیک‌زاده قوت گرفت

سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۰۳ — فارس

به احتمال بسیار زیاد بیک‌زاده جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را از دست خواهد داد.

شب گذشته برای هاشم بیک زاده، مدافع ملی پوش کشورمان شب بسیار تلخی بود. بیک زاده در دقیقه ۱۶ مسابقه با مونته نگرو از ناحیه عضلات دوقلوی پایش به شدت مصدوم و مجبور به ترک زمین شد، البته کار به همین جا ختم نشده و هاشم پس از تعویض پس از اینکه ساق بندهایش را مقابل دیدگان کی روش به زمین کوبید، با عصبانیت خاصی به سمت پزشکان تیم ملی رفته و انتقاداتی را به آنها مطرح کرد.

بیک زاده از روزهای اول اردوی اتریش با مصدومیت مواجه شده و حتی طی روزهای قبل تمرینات سبکی را برگزار کرد، با این حال و پس از انجام تست های مربوطه، خیال کادرفنی از سلامت این بازیکن راحت شده و کی روش با این امید که بیک زاده دیگر ۱۰۰ درصد به شرایط بازی رسیده است مقابل مونته نگرو او را در ترکیب اولیه تیم ملی قرار داد، اما هنوز یک ربع از مسابقه نگذشته بود که این درد کهنه دوباره به سراغ بیک زاده آمده و او را مجبور به ترک زمین کرد.

این نیز پایان ماجرا نبود و بیک زاده که به شدت از دست پزشکان تیم ملی (شاید به دلیل تشخیص اشتباه آنها در مورد برطرف شدن کامل مصدومیتش) دلخور بود به گفته چند تن از ملی پوشان از فرط ناراحتی در تمام مسیر برگشت در اتوبوس تیم ملی این ناراحتی را با گریه بروز داده تا جایی که صحبت های آرامش بخش و دلداری های سایر بازیکنان کارساز نبوده و هاشم همچنان تا رسیدن به هتل اشک می ریخته است.

با این تفاسیر به نظر می رسد جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برای هاشم بیک زاده، مدافعی که بارها از او به عنوان مدافع یارگیر و مستقیم لیونل مسی، مهاجم مطرح آرژانتینی نام برده می‌شد زودتر از موعد (حتی پیش از آغاز مسابقات) به پایان رسیده است، هرچند که پزشکان تیم ملی قرار است امروز بررسی‌ها و معاینات نهایی را روی پای این بازیکن انجام دهند تا همه چیز در این خصوص روشن و شفاف شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391