برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برونو:از همکاری با تیم ملی ایران بسیار خوشحالم

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۲۸ — فارس

مربی تجزیه و تحلیل بدنی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی ابتدایی ایران در جام جهانی بسیار اهمیت دارد.

برونو درباره تخصص‌های حرفه ای خود اظهار داشت: من دو تخصص دارم که تخصص اولم تمرین روی عملکرد بازیکنان است و در درجه اول من روی تمرین بازیکنان چه در زمین مسابقه و چه در باشگاه بدنسازی تمرکز دارم و تخصص دومم هم ریکاوری و بازیابی سریع توانایی بازیکنان است.

وی ادامه داد: البته این حرفه جدیدی نیست و استفاده از آن به سال هال اخیر محدود نمی شود اما کاری که ما در تیم ملی فوتبال ایران انجام می دهیم این است که بیش از مواقع دیگر روی جزییات بازیکنان ریز می‌شویم. البته برای من بسیار مهم، کلیدی و همینطور دشوار است که باید بررسی کلی در مسائل تمرینی، تغذیه ای و ریکاوری و عملکردی کل بازیکنان داشته باشم. با دقت زیادی روی تک تک آنها کار می‌کنم و امیدوارم در مسابقات موفق شویم.

برونو خاطرنشان کرد: از بودن در تیم ملی فوتبال ایران بسیار خوشحال هستم. به این دلیل که تجربه کار با ملی پوشان ایران را نداشتم. در درجه اول باید خودم را به آنها اثبات می کردم تا پس از آشنایی آنها با تخصصم و آماده سازی ذهن آنها، برنامه های خود را بر روی بازیکنان اجرا کنم تا به اهداف مورد نظرم برسم.

برونو درباره شرایط بدنی بازیکنان ایران در مقایسه با شرایط بدنی بازیکنان باشگاه کورینتیانس گفت: من کارم را در تیم ملی ایران از اردوی آفریقای جنوبی شروع کردم و با توجه به اینکه آن اردو با بازیکنان داخلی لیگ ایران برگزار شد و تازه مسابقات آنها به پایان رسیده بود، در واقع میزان آمادگی و عملکرد بازیکنان در سطح پایین تری نسبت به شرایط حال حاضرشان قرار داشت. اطمینان دارم در صورت انجام برنامه‌ها و در صورتی که فرصت انتقال تجربه هایی که در باشگاه کورینتیانس بدست آوردم را داشته باشم، بازیکنان تیم ملی ایران همین روند رو به رشد خود را ادامه خواهند داد. از نکات جالبی که در بدو ورودم به تیم ملی در آفریقای جنوبی نظرم را به خودش جلب کرد این بود که متوجه شور و اشتیاق بسیار زیاد بازیکنان تیم ملی برای کار کردن، ارتقا بخشیدن و تمرکز برعملکردشان شدم.

وی درباره نحوه و مدت آشنایی با کارلوس کی روش تصریح کرد: به این دلیل که من تجربه کار در باشگاه رئال مادرید را داشتم و کی روش هم تجربه مربیگری در این باشگاه را داشت چند مرتبه ای یکدیگر را در شهر مادرید دیده بودیم اما آشنایی اصلی ما زمانی به وجود آمد که کی روش به شهر سائوپائولو و برای بازدید از کمپ باشگاه کورینتیانس آمده بود. کی روش آنجا متوجه حضور من شده و از من خواست با تیم ملی ایران همکاری کنم.

برونو در پاسخ به این سوال که سخت ترین بازی ایران در جام جهانی کدام بازی خواهد بود، گفت: مطمئنا برای ایران و همه تیم‌ها بازی نخست بسیار حائز اهمیت است، چراکه شرایط روحی جدیدی ایجاد می‌کند و از نظر احساسی بازیکنان در سطح بالایی قرار می گیرند. بدون شک احتیاج داریم که بازی اول جام جهانی را خوب شروع کنیم تا بتوانیم رویاهای خود را زنده نگه داریم و امیدوارانه به مرحله بعد صعود کنیم. البته اعتقاد قلبی من این است که به هیچ وجه نمی توانیم پیش از شروع یک بازی درباره آن صحبت کنیم و یادمان نرود که بازی فوتبال همیشه یازده در مقابل یازده است. من اعتقاد دارم که بازیکنان تیم ما می توانند موفق شوند چراکه این تیم قلب بزرگی دارد.

مربی تجزیه و تحلیل بدنی تیم ملی در آخرین سوال نسبت به شناخت قبلی و همکاریش با تیم ملی ایران گفت: این را باید بگویم که از همکاری با تیم ملی ایران بسیار خوشحال هستم و این باعث افتخارم است. البته این فرصت بسیار خوبی برای من هم هست چرا که شناخت بهتر و بیشتری از تیم، مردم و فرهنگ غنی ایران پیدا کردم و متوجه این موضوع شدم که خیلی از مطالب مشترک بین ایران و برزیل وجود دارد. ملت برزیل هم در چند سال گذشته با مشکلات رو به رو بوده است اما مانند ملت ایران هیچ موقع قطع امید نکرده و مبارزه جویانه برای رسیدن به هدفشان تلاش کرده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391