برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: حمودی درباره موضوعی که از آن اطلاع ندارد، حرف نزند

یکشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۵۵ — تسنیم

سرمربی تیم پرسپولیس تأکید کرد که نمی‌دانسته علی حمودی معافیت پزشکی دارد.

علی دایی و تیم پرسپولیس و تیم راه آهن

علی دایی درباره اظهارات علی حمودی مبنی بر شکایت از دایی گفت: حمودی برای آزمایش به تهران آمده؟ چه آزمایشی؟ مگر او هم معافیت پزشکی دارد؟

وی ادامه داد: اینکه من در مجلس چه گفته‌ام باید مستند ثابت شود و اصلاً ثابت کنند درباره کارت‌های پایان خدمت حرفی مطرح شده است. کسی که حمودی را راهنمایی کرده معلم خوبی نبوده و به این بازیکن توصیه می‌کنم در مورد موضوعی که از آن هیچ اطلاعی ندارد بر اساس شنیده‌ها اظهار نظر نکند. خبر نداشتم حمودی هم معافیت پزشکی دارد، اسم افراد دیگری را شنیده بودم ولی حمودی را نه.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: من معتقدم هر فوتبالیستی با تقلب اسباب معافیت خود را فراهم کرده باید به شدیدترین نحو تنبیه شود چون فوتبالیستی که خدمتش در تیم‌های نظامی است مشکلی برای خدمت ندارد و قرار نیست نگهبانی بدهد که به دنبال معافیت مورددار برود. به نظرم پول‌هایی که در این دوران گرفته‌اند هم ایراد قانونی دارد.

دایی خاطرنشان کرد: منتظر اعلام رای پرونده کارت پایان خدمت‌ها هستم و امیدوارم همه این اخبار کذب باشد چون برای فوتبال ما موضوع خوشایندی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391