برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمیان: کاهش دستمزد بازیکنان نیاز به فرهنگ سازی عمیق دارد

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۴۲ — ایرنا

رییس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: کاهش دستمزدهای میلیاردی بازیکنان در لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران نیاز به فرهنگ سازی عمیق و رسانه ای دارد.

سردار غلام عسکر کریمیان، با تاکید بر اینکه پرداخت های میلیاردی به بازیکنان برخلاف فرهنگ ایرانی - اسلامی است، اظهار کرد: تغییر این شیوه پرداخت‌ها در فوتبال نیاز به زمان دارد که باید با کمک رسانه های گروهی در این خصوص تسریع شود.

وی نهادینه سازی پرداخت های معقول و منطقی و به دور از ریخت و پاش های سال های اخیر در فوتبال را یکی از ماموریت های بسیار حساس و ویژه باشگاه‌ها و مدیران آنها دانست و افزود: با ادامه روند کنونی آینده فوتبال در رده های پایه و توجه به پرورش استعدادهای جوان نابود می شود.

کریمیان وضعیت تیم های مدعی قهرمانی در بازار نقل و انتقالات را تاحدودی آشفته ارزیابی کرد و دلیل آن را روند غلط و بی برنامه سال های اخیر در نحوه خرید و پرداخت‌ها به بازیکنان دانست.

وی سیاست های وزارت ورزش و جوانان برای مقابله با پرداخت های غیرمعقول را بجا و شایسته عنوان و در عین حال اظهار کرد: این در حالی است که به دلیل وجود قراردادهای سال های قبل باشگاه‌ها با بازیکنان، معلوم نیست کاهش دستمزدها به چه صورتی خواهد بود.

کریمیان با انتقاد از بدعت های غلط باشگاه های ورزشی در خصوص قراردادهای میلیاردی با بازیکنان، گفت: تعیین سقف برای بودجه بندی باشگاه‌ها حرکتی خوب است، اما اینکه پیشتر به دلیل عقد قرارداد با تعدادی از بازیکنان، باشگاه‌ها چه باید بکنند باید روش هایی از سوی وزارت و فدراسیون فوتبال تعریف شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در ورزش کشور و فوتبال اتفاقات مهم و اساسی در حال رخ دادن است، یادآوری کرد: باید توجه کنیم که تغییر فرهنگ و روش های معمول در گذشته زمان بر بوده و نیازمند تعامل و همکاری باشگاه ها، وزارتخانه و مسوولان استانی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391