برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دومین تمرین تیم ملی در کمپ کورینتیانس برگزار شد

جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۳ — فارس

ملی پوشان فوتبال ایران که از صبح روز گذشته در کمپ کورینتیانس حضور داشتند، از بعدازظهر تمرینات خود را پیگیری کردند.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی بعدازظهر روز گذشته به مدت دو ساعت تمرینات خود را در کمپ کورینتیانس انجام دادند. سرمربی تیم ملی بازیکنان را از ابتدا به دو گروه تقسیم کرد و پس از انجام تمرینات تمرکزی و گرم کردن با توپ به زمین اصلی باشگاه آمده و تمرینات تاکتیکی خود را آغاز کرده و در پایان نیز به دو گروه تقسیم شدند و تمرینات اختصاصی پیشین را در زمین فوتبال تمرین کردند.

بازیکنان در پایابه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی بعدازظهر روز گذشته به مدت دو ساعت تمرینات خود را در کمپ کورینتیانس انجام دادند. سرمربی تیم ملی بازیکنان را از ابتدا به دو گروه تقسیم کرد و پس از انجام تمرینات تمرکزی و گرم کردن با توپ به زمین اصلی باشگاه آمده و تمرینات تاکتیکی خود را آغاز کرده و در پایان نیز به دو گروه تقسیم شدند و تمرینات اختصاصی پیشین را در زمین فوتبال تمرین کردند.

بازیکنان در پایان تمرینات به استخر رفتند و پس از آن به هتل محل اقامت آمده و شام خود را صرف کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391