برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابن‌قاسم: فرکی حکم جلبش را وتو کرد

شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۱۶ — فارس

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حسین فرکی عضو شورای امنیت بود و حکم جلب خود را وتو کرد و از تیم جدا شد.

حسین ابن‌قاسم درباره جدایی حسین فرکی عنوان کرد: فرکی روز چهارشنبه یا پنجشنبه بود که به ما جواب رد داد و اعلام کرد که سال آینده در فولاد خوزستان حضور پیدا نمی‌کند. او اولویت خود را روی زانویش گذاشت.

وی افزود: ما هرچقدر از فرکی خواستیم در فولاد خوزستان بماند و به اعضای کادرفنی دستور بدهد که تا رسیدن او به سلامتی کامل امور تمرینات و اردوها را دنبال کند او نپذیرفت و می‌گفت این کار صحیح نیست حتی اعلام کردیم حاضریم ۳ ماه هم منتظر فرکی بمانیم و او به عنوان فرمانده به تمامی امور نظارت کند اما قبول نکرد و در نهایت با دراگان اسکوچیچ به توافق رسید.

سرپرست فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که اعلام می‌کرد حکم جلب فرکی را دارد اما نتوانست او را در اهواز نگه دارد خاطرنشان کرد: به هر حال فرکی عضو شورای امنیت است و توانست حکم ما را وتو کند.

وی با اشاره به اینکه فولاد خوزستان روزهای خوبی را با حسین فرکی پشت سر گذاشت عنوان کرد: فرکی به فولاد خوزستان وابسته شده است و ما دوست داشتیم در کنار ما بماند. البته نعیم سعداوی، کوروش بختیاری‌زاده، احمد سجادی، خداداد و سایر اعضای کادرفنی همه در یک راستا بودند و در تمامی خطوط تیمی پر قدرت داشتیم. دو سال موفقیت‌آمیز را پشت سر گذاشتیم و فرکی توانست فولاد خوزستان را دگرگون کند.

وی در مورد دستیاران دراگان اسکوچیچ یادآور شد: نعیم سعداوی و کوروش بختیاری‌زاده امسال نیز به فعالیت خود در کادرفنی ادامه می‌دهند امروز قرارداد اسکوچیچ نهایی می‌شود و آن را به سازمان لیگ می‌فرستیم. هنوز وضعیت سایر دستیاران مشخص نشده و باید در ادامه مذاکرات در این ارتباط نیز به جمع‌بندی برسیم اگر اسکوچیچ از ما خواست که دستیار معرفی کنیم حتما این کار را انجام خواهیم داد. با سجادی هم هنوز صحبت نکردیم تا بدانیم آیا او می‌ماند یا نه.

سرپرست فولاد خوزستان در مورد اینکه آیا جدایی بازیکنی از فولاد خوزستان قطعی شده است، عنوان کرد: طبق اعلام مدیرعامل باشگاه عباس محمدرضایی، سعید سالارزاده، چاوز، حسن جعفری و مهدی نوری از تیم جدا شدند.

وی در پایان گفت: باز هم از حسین فرکی تشکر می‌کنیم. ما تمام تلاشمان را کردیم تا او در تیم بماند اما او راضی به این کار نشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391