برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا بار دیگر به باشگاه پاس همدان در پرداخت بدهی‌ها اخطار داد

پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۱ — ایرنا

فدراسیون جهانی فوتبال فیفا (FIFA) باردیگر به باشگاه پاس همدان در پرداخت هرچه سریعتر بدهی های مالی بازیکنان خارجی سابق این تیم اخطار داد.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: روز گذشته نامه ای از سوی فیفا مبنی بر تسریع در پرداخت بدهی مالی به ˈاکمل هلماتوفˈ بازیکن سابق این تیم به دفتر باشگاه ارسال شد و باید در همین روزهای آتی اقدام به تسویه حساب مالی با وی کنیم.

ˈبهرام یدیˈ افزود: بدهی باشگاه پاس به این بازیکن ازبکستانی بیش از ۵۰ هزار دلار است که البته فیفا پنج درصد از مجموع این بدهی را به عنوان جریمه تعیین کرده که باید پرداخت شود.

وی بیان داشت: باتوجه به قیمت هر دلار و نیز هزینه انتقال این پول به حساب ˈاکمل هلماتوفˈ باشگاه پاس باید بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه کند.

یدی خاطرنشان کرد: هلماتوف از بازیکنان سابق تیم پاس همدان است که بدهی وی در این چند سال پرداخت نشده و حالا با اخطار فیفا به باشگاه پاس باید هرچه سریعتر انجام شود.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان یادآور شد: پیش از این نیز ˈساشا کلونیجاˈ بابت دریافت طلب خود از باشگاه پاس به فیفا شکایت کرده بود که در نهایت چهار میلیارد ریال به او پرداخت کردیم.

وی در ادامه افزود: هم اکنون نیز علاوه بر اکمل هلماتوف باید بدهی باقیمانده وینکو بگوویچ سرمربی و ˈادوˈ بازیکن سابق پاس همدان را نیز هرچه سریعتر پرداخت کنیم در غیراینصورت باید منتظر دریافت نامه شکایت آنها از سوی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا باشیم.

یدی بیان داشت: وینکو بگوویچ سرمربی سابق پاس حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال طلب دارد و باید قبل از اخطار فیفا پرداخت شود.

وی با انتقاد از پرداخت نکردن مطالبات بازیکنان که منجر به انباشته شدن غیرمتعارف بدهی های میلیونی این باشگاه شده است، یادآور شد: در دوره جدید مدیریت تیم پاس سعی داریم در پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی سازماندهی مناسبی داشته باشیم.

فدراسیون جهانی فوتبال فیفا اوایل خردادماه جاری نیز نسبت به پرداخت بدهیˈساشا کلونیجاˈ بازیکن صربستانی و سابق تیم پاس همدان اخطار داده بود که در صورت عدم پرداخت به موقع مطالبه مالی وی شش امتیاز از تیم پاس کسر خواهد شد و اکنون نیز در صورت تاخیر در پرداخت بدهی ˈاکمل هلماتوفˈ مشابه همین اخطار به باشگاه پاس داده می شود.

اکمل هلماتوف اهل کشور ازبکستان در زمان مدیریت ˈکریم ملاحیˈ در پاس به عضویت این تیم درآمدند.

این بازیکن دو فصل برای تیم پاس به میدان رفت و حالا پس از چهار سال باید بدهی این بازیکن خارجی همراه با جریمه تعیین شده فیفا پرداخت شود.

تیم پاس همدان هم اکنون در لیگ دسته یک فوتبال کشور حضور دارد و گفته می شود بدهی این تیم به بازیکنان، مربیان و سایر دست اندرکاران از ادوار گذشته بیش از ۶۰میلیارد ریال است.

اولیایی، ملاحی، صوفی و رمضانی پیش از بهرام یدی مدیرعاملی باشگاه پاس همدان را عهده دار بوده اند که این بدهی‌ها مربوط به زمان مدیریت آنها به خصوص از ملاحی تا رمضانی است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391