برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقرار ماموران سازمان بازرسی برای نظارت بر قراردادها فوتبالیست‌ها

سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۳ — مهر

به دنبال شفاف‌سازی در قرارداد بازیکنان فوتبال، ماموران سازمان بازرسی کل کشور در سازمان لیگ و چند باشگاه لیگ برتری مستقر می‌شوند تا بر نحوه عقد قرارداد بازیکنان نظارت داشته باشند.

حکم نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور برای مستقر شدن در سازمان لیگ و باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر روز دوشنبه امضا شد. بر این اساس آنها همزمان در این دو نهاد مستقر می‌شوند تا بر نحوه انعقاد قراردادها برای فصل چهاردهم مسابقات باشگاهی فوتبال نظارت داشته باشند.

البته قرار است از میان تیم‌های لیگ برتری فوتبال، نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور به صورت انتخابی در محل چند باشگاه مستقر شوند. حضور نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور در سازمان لیگ و تیم های لیگ برتری در راستای شفاف سازی در قرارداد بازیکنان انجام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391