برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: این پیراهن وقتی به آمریکا گل زدم، تنم بود

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۳۶ — خبرآنلاین

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه نمی‌تواند بدهی مربوط به بیش از یک دهه را ظرف یک سال پرداخت کند و هیأت مدیره اولویت‌ها را مشخص می‌کند.

حمید استیلی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: جلسه‌ روز دوشنبه هیأت مدیره، نشست مفصلی بود که در جریان آن، درباره مسائل گوناگون باشگاه گفتگو و تصمیم‌گیری شد.

بدهی‌های باشگاه، تیم‌های پایه، مسائل مربوط به تیم اصلی، تیم بانوان، قرارداد با باشگاه عجمان، پرونده‌هایی که در فیفا مطرح است، کمیته فنی و موارد مختلف دیگری در این نشست مطرح شد.

وی با اشاره به بعضی گمانه‌زنی‌ها درباره مسائل مطرح شده در جلسه روز دوشنبه، ادامه داد: در جلسات هیأت مدیره، مسائل کلان و سیاستگزاری‌ها مطرح می‌شود تا نسبت به اتخاذ بهترین تصمیم، اقدام کنیم و پیشرفت مصوبات قبلی هم بررسی می‌شود و ما درگیر جزئیات نمی‌شویم.

سخنگوی هیأت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مطرح شده به موضوع بدهی‌های باشگاه مربوط می‌شد. در حال حاضر شرایط به شکلی شده که هر فردی که در این ده سال گذشته طلبی داشته، سراغ باشگاه آمده است. طبعا برای باشگاه مقدور نیست ظرف یکسال تعهدات بر جای مانده در بیش از ده سال گذشته را پاسخ بدهد. در حال حاضر اولویت باشگاه در وهله اول تیم اصلی، تیم‌های پایه و سایر تیم‌های باشگاه است. در تمام این موارد بدهی‌هایی از فصل قبل وجود دارد که باید نسبت به آنها اقدام شود. این مسائل بخش مهمی از جلسه روز دوشنبه را تشکیل می‌داد.

استیلی تصریح کرد: از مسائل دیگری که در این جلسه مطرح شد، موضوع تیم فوتسال بانوان باشگاه بود که اتفاقا در کورس قهرمانی قرار دارد. اعضای تیم مبلغ بسیار کمی را دریافت کرده‌اند و مقرر شد برای حل مشکل مالی این تیم اقدامات خوبی انجام شود. بحث تیم‌های پایه را هم داشتیم که باید هر چه سریعتر برای آن تصمیم‌گیری کرد تا تیم‌ها کار خودشان را شروع کنند. قرار است کمیته فنی روی رشد و توسعه فوتبال پایه برنامه‌ریزی کند و اعضای کادر فنی تیم‌ها با نظر این کمیته برگزیده می‌شوند.

وی ادامه داد: در همین ارتباط درباره فعال شدن کمیته فنی، مسائلی مطرح و مصوبات هفته گذشته پیگیری شد. همچنین درباره آئین‌نامه فعالیت کمیته فنی اقدامات لازم صورت گرفته است تا هر چه سریعتر با شروع به کار آن، تیم‌های پایه فعالیت جدی خود را آغاز کنند.

استیلی درباره انصراف دکتر ذوالفقارنسب از کمیته فنی و حضور مدیر عامل باشگاه در این کمیته گفت: آقای ذوالفقارنسب با توجه به مشکلاتی که داشتند، اعلام انصراف کردند و قرار است آقای رحیمی برای نفر جایگزین پیگیر باشند، ضمن آنکه از روز اول هیأت مدیره، آقای رحیمی را به عنوان عضو کمیته فنی مد نظر داشت.

سخنگوی هیأت مدیره پرسپولیس با اشاره به بعضی پرونده‌های حقوقی، خاطرنشان کرد: در جلسه هیأت مدیره، درباره آقای مانوئل ژوزه صحبت شد. با توجه به اینکه ایشان ادعایی را در فیفا مطرح کرد و متقابلا باشگاه نیز نسبت به ایشان ادعایی را مطرح کرده است، به پیگیری این مساله توسط وکلای باشگاه و انجام اقدامات لازم در موعد مقرر تاکید شد تا باشگاه در آینده با مشکل روبرو نشود. در همین ارتباط موضوع آقای خلعتبری و قرارداد با باشگاه عجمان نیز مطرح شد. قراردادی که در اختیار بود، بررسی شد و از آنجا که بعضی مطالب شفافیت لازم را نداشت، باشگاه برای روشن شدن موضوع، نامه‌ای را برای باشگاه عجمان ارسال کرده است تا وضعیت قرارداد و اقداماتی که باید صورت بگیرد، معلوم شود.

استیلی در پایان درباره مراسم امشب حراج پیراهنش که با آن برای آمریکا گلزنی کرد، گفت: امیدوارم جدا از اینکه با کمک خیرین و مردم پول خوبی برای بچه‌های سرطانی جمع می‌شود، شاهد ادامه این حرکت توسط سایر دوستانم باشم. درباره پیراهنی که امشب عرضه می‌شود هم ابهامی وجود ندارد. ما در بازی با آمریکا در هر نیمه یک لباس پوشیدیم. پیراهن نیمه دوم را به یک دوست هدیه کرده بودم اما پیراهن نیمه اول که با آن به آمریکا گل زدم و در این تصویر می‌بینید، همین است که به مادرم داده بودم و امشب به سود بچه‌های سرطانی حراج می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391