برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فسخ قرارداد بازیکن اخراجی ذوب‌آهن با پرداخت ۲۲۰ میلیون تومان!

یکشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۰۶ — فارس

باشگاه ذوب آهن قرارداد سال سوم بازیکن اخراجی‌اش را فسخ کرد.

تیم ذوب آهن

به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، میلاد میرترابی بازیکن دو فصل پیش تیم فوتبال ذوب آهن که با قراردادی سه ساله به ذوب آهن پیوسته بود، پس از اخراجش، نزد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه ذوب آهن اقامه دعوی کرد که این کمیته باشگاه ذوب آهن را محکوم به پرداخت ۳۳۰میلیون تومان برای سه سال قرارداد وی کرد.

از این رو میرترابی صبح امروز در باشگاه حاضر و با توجه به مذاکراتی که توسط معاون فنی، مدیر ورزش قهرمانی و مدیرعامل باشگاه با وی انجام شد، نهایتا با چشم پوشی از مبلغ سال سوم قرارداد خود به میزان ۱۱۰میلیون تومان، قرارداد سال سوم خود را با باشگاه فسخ نمود.

وی دوسال گذشته قبل از اقامه دعوی نزد کمیته انضباطی آمادگی خود را صرفا جهت دریافت ۲۰ درصد قرارداد منعقده از باشگاه اعلام کرده بود که این امر با مخالفت مدیران وقت باشگاه مواجه و نامبرده را مجبور به شکایت از باشگاه نزد کمیته انضباطی کرده بود و این امر موجب شد که ۲۲۰میلیون تومان از محل قراردادی که هیچ‌گونه بار فنی برای باشگاه در پی نداشته است به علت عدم اطلاع از قوانین انضباطی و عدم تسلط بر آئین نامه نقل و انتقالات در خصوص فسخ به موقع قرارداد وی به باشگاه تحمیل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391