برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون فوتبال بار دیگر در باره استفاده از نمادهای جام جهانی بدون مجوز هشدار داد

شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۴۲ — ایرنا

فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه ای هرگونه استفاده از پیراهن، نماد و شعار تیم ملی فوتبال کشورمان را بدون مجوز رسمی، غیر قانونی اعلام کرد.

زفدراسیون فوتبال؛دراین اطلاعیه آمده است؛تعدادی ازشرکت‌ها مدتی است از پیراهن، نماد و شعار تیم ملی فوتبال در جام جهانی برزیل ۲۰۱۴ به قصد تحریک حس ملی مردم عزیز کشورمان برای تبلیغات کالاهای خود بهره می برند این درحالی است که این شرکت‌ها بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به سوء استفاده از این موضوع کرده اند.

فدراسیون فوتبال درادامه آورده است: هرگونه استفاده وبهره بردن ازلوگو، لباس، آرم و عکس بازیکنان باید با مجوز از فدراسیون صورت پذیرد و استفاده غیرمجاز از این عناوین در تبلیغات محیطی و صدا و سیما، غیرحرفه ای بوده و فیفابرابرقوانین از فدراسیون فوتبال خسارت دریافت خواهد کرد.

این فدراسیون درادامه اضافه کرده است:زمانی که تمام مردم عزیز کشور یکدل درحمایت ازتیم ملی کشورمان قدم برمی دارنداینگونه تبلیغات که سوء استفاده شخصی وبرای کسب درآمد بوده خلاف و درآمد حاصل از آن نیز غیرقانونی است.

درادامه اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است: همراه اول و بانک پاسارگاد تنها حامیان رسمی تیم ملی فوتبال کشورمان هستندوازرییس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی می خواهیم که دستور لازم در خصوص توجه ویژه به نحوه پخش تبلیغات از رسانه ملی را داده وازسوء استفاده شرکت های غیر مجاز جلوگیری کند.

این فدراسیون تاکید کرده است: تیم ملی در شرایط بسیار خوبی بوده و نیاز است با همدلی تا برگزاری مسابقات شرایط را به صورت ایده آل نگاه داریم.

خاطرنشان می شود؛ این فدراسیون طی نامه های جداگانه به وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی، شهرداری تهران و رییس سازمان صدا و سیما اعلام کرده است نسبت به جلوگیری از تبلیغات غیرقانونی شرکت های یاد شده اقدام کنند.

به طور حتم فدراسیون فوتبال بدون شک از تمام این شرکت‌ها به مراجع قضایی و ذیصلاح شکایت کرده و پی گیر حق قانونی فدراسیون و تیم ملی فوتبال کشورمان خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391