برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان تیم ملی از لحاظ فیزیکی پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند

شنبه، ۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۲۷ — مهر

مربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اینکه تلاش کادرفنی برای این است که بازیکنان را به بالاترین سطح آمادگی برسانند، گفت: بازیکنان پیشرفت قابل توجهی از لحاظ فیزیکی داشته‌اند که از این موضوع بسیار خوشحال هستیم.

دیه‌گو در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: سطح تمرین بازیکنان بالاتر رفته و بازیکنان پیشرفت قابل توجهی از لحاظ فیزیکی داشته‌اند که از این موضوع بسیار خوشحال هستیم.

وی ادامه داد: نزدیک به ۴۵ روز است که تمرینات مستمری را برگزار می‌کنیم و در طی این زمان مصدومیتی برای بازیکنان پیش نیامده که این امر جای خوشحالی دارد. ضمن اینکه تمام بازیکنان با سعی و تلاش فراوان به تمرینات می‌پردازند و شور و اشتیاق زیادی در میان ملی پوشان وجود دارد.

مربی تجزیه و تحلیل بدنی بازیکنان تیم ملی فوتبال در ادامه درباره سطح بازیکنان تیم‌های حریف با بازیکنان ایران افزود: بزرگترین تفاوت‌مان در این است که اکثر بازیکنان تیم‌های حریف در لیگ‌های مطرح اروپایی مشغول به فعالیت هستند و سطح فنی و رقابتی که آنها در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند، بالاتر از ما است.

وی که با سایت فدراسیون فوتبال گفتگو می‌کرد، در ادامه خاطرنشان کرد: البته ما نزدیک به ۴۵ روز است که تمرینات خوبی را برگزار می‌کنیم تا بازیکنان به بالاترین سطح آمادگی خود برسند که این امر اتفاق افتاده است.

مربی تیم ملی در خصوص اینکه آیا فاصله بازیکنان ایران با بازیکنان طراز اول نیجریه، بوسنی و آرژانتین در این زمان کوتاه تفاوتی کرده است یا خیر؟، تاکید کرد: مطمئنا اختلاف سطحی بین بازیکنان ایران و دیگر بازیکنان شاغل در اروپا وجود دارد ولی ما شاهد این هستیم بازیکنان روز به روز در تمرینات بدنسازی بهتر می‌شوند و این پیشرفت هم از بعد تاکتیکی و هم از لحاظ فیزیکی قابل مشاهده است.

وی درخصوص اینکه آیا رضایت بازیکنان در روند کاری‌اش تاثیری دارد؟، یادآور شد: بله، این رضایت می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. وقتی رابطه خوبی بین کادر و بازیکنان باشد، مطمئنا در تمرینات هم قابل مشاهده است و به نظرم این رابطه باید دو طرفه باشد زیرا بسیار مهم و کلیدی است.

مربی تجزیه و تحلیل بدنی بازیکنان تیم ملی فوتبال در پایان گفت: وقتی بازیکنان اعتماد کامل به من داشته باشند، من هم می‌توانم خواسته بازیکنان را مد نظر داشته باشم و این رابطه قلبی و عاطفی بسیار با اهمیت است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391