برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدزاده: طوری با بازیکن قطع‌ نخاعی برخورد می‌کنیم که در رختخوابش آرام بگیرد!

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۳

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت که اگر به نتیجه برسند که بازیکنی با کارت معافیت قطع نخاع بازی می‌کند، برخورد جدی با او خواهند کرد.

علی اکبر محمدزاده ، در مورد وضعیت فصل آینده ۱۰ مربی موسوم به منشوری که با تعهد در فصل گذشته فعالیت کرده بودند گفت: در حال انجام تحقیقات و دریافت استعلام‌های لازم هستیم. مجوز فعالیت این افراد یک ساله بوده و باید بررسی کنیم که اگر مشکلی نداشته باشند، از مسائل اخلاقی تخطی نکرده باشند و کارهایشان در چارچوب قوانین فدراسیون فوتبال باشد کمیته اخلاق مجوز ادامه فعالیت آنها را تمدید می‌کند. آنهایی هم که مشکل داشته باشند به خاطر حفظ هویت فوتبال ایران اجازه فعالیت نخواهند داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت انجام تخلف از سوی این دسته از مریبان تنها به کنار گذاشتن آنها کفایت شده یا برخورد دیگری هم با آنها می‌شود اظهار داشت: هر دو صورت را مد نظر قرار می‌دهیم.

محمدزاده از اشاره به نام مربیانی که فعالیت آنها در حال بررسی است خودداری کرد و گفت: تعداد این افراد مشخص است اما اسامی آنها فعلا محرمانه است و نزد ما می‌ماند تا تحقیقات را به صورت کامل انجام دهیم.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عنوان کرد: نام ۷ تا ۱۰ نفر را فرستادیم تا استعلام بگیریم و ببینیم که آیا شکایتی از آنها شده یا خیر. پاسخ کامل در مورد این افراد را پس از اینکه تحقیقات کامل شد، خواهم داد.

محمدزاده در مورد پرونده کارت پایان خدمت جعلی برخی از بازیکنان فوتبال عنوان کرد: اگر صحت این موضوع مشخص شود با افرادی که با مدرک غیر واقعی و جعلی به فوتبال آمده‌اند به شدت برخورد خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه تاکنون به سرنخ‌هایی رسیده‌ یا اینکه پرونده در همان وضعیت ابتدایی خود است گفت: بعضی از گفته‌ها در این زمینه سطحی بود اما در هر صورت در حال بررسی این موضوع هستیم و در خواست استعلام کرده‌ایم و منتظر پاسخ هستیم. اگر تخلفی کشف شود حتما با آن برخورد می‌کنیم. برخوردمان هم دو وجه خواهد بود، وجه اول اینکه برخوردی می‌کنیم تا در حد این تخلف باشد و وجه دوم هم اینگونه است که این برخورد عبرتی باشد برای دیگران. همان‌طور که گفتم صحت و سقم آن باید مشخص شود.

پاسخ محمدزاده به شکایت باشگاه فجر از پیکان به خاطر شائبه مشکل کارت پایان خدمت بازیکن تیم تهرانی هم مشابه وصعیت سایر پرونده‌ها بود و گفت: در حال بررسی این موضوع هم هستیم.

او در مورد ادعای باشگاه فجر مبنی بر تماس مشکوک با بازیکنان این تیم اظهار داشت: آنها دلیل خاصی نیاوردند تا مدارک هم ارائه ندهند دیوان تاسیسات پرونده را مختومه اعلام می‌کند.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مورد شایعه قرارداد یک بازیکن که به بهانه قطع نخاع کارت پایان خدمت گرفته اما اکنون بازی می‌کند، به تسنیم گفت: اگر کشف شود که یک بازیکن این‌گونه قرارداد بسته قطعا طوری با او برخورد می‌کنیم تا در رختخوابش آرام بگیرد.

انتهای پیام/

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391