برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غفوری: آقایانی که دم از اخلاق می‌زنند، در قراردادم دست برده‌اند

سه‌شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۲۱ — تسنیم

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال نفت تهران معتقد است مسئولان این باشگاه در قرارداد او دست برده‌اند.

وریا غفوری ، درباره صحبت‌های منصور قنبرزاده مبنی بر اینکه قرارداد این بازیکن با باشگاه نفت سه ساله بوده و دو ساله بودن قراردادش با قانون مطابقت ندارد، عنوان کرد: این صحبت‌ها درست نیست، چون من قراردادم را در هیئت فوتبال استان تهران دو ساله امضا کرده‌ام.

وی افزود: مسئولان باشگاه نفت اولین تخلف را زمانی انجام داده‌اند که قرارداد من را ۱۲ روز بعد از امضای آن برای ثبت به سازمان لیگ برده‌اند، در حالی که باید قراردادها ۳ روز بعد از امضای قرارداد به ثبت برسد. در همین زمان که قرارداد من ثبت نشده بود، قانون سازمان لیگ مبنی بر اینکه باید قرارداد بازیکنان زیر ۲۷ سال سه ساله امضا شود تصویب شد و مسئولان باشگاه نفت بار دیگر تخلف کردند.

مدافع فصل گذشته نفت تهران خاطرنشان کرد: زمانی که مسئولان نفت می‌خواستند قرارداد من را برای ثبت ببرند، آقای شهبازی به آقای قنبرزاده اعلام می‌کند که این قرارداد به دلیل دو ساله بودن ثبت نمی‌شود. تخلف دیگر مسئولان باشگاه نفت همان موقع صورت گرفت و بدون اطلاع من در قرارداد دست برده شد و قرارداد دو ساله من سه ساله شد.

غفوری با تاکید بر اینکه قراردادش با باشگاه نفت دو ساله بوده، گفت: آقایانی که دم از اخلاق و قانون می‌زنند، چرا بدون اطلاع بازیکن در قراردادش دست می‌برند و حتی مبلغ مالی را هم از سوی خودشان در قرارداد می‌نویسند؟ آقای قنبرزاده به جای صحبت کردن در این خصوص بهتر است در جلسه کمیته انضباطی شرکت کند تا این مسئله در صلح و آرامش حل شود. من از باشگاه نفت به دلیل تخلفی که در قرارداد من انجام داده‌اند شکایت کرده‌ام اما آقای قنبرزاده هر دفعه به یک بهانه در جلسه کمیته انضباطی شرکت نمی‌کند.

وی در واکنش به این سؤال که «می‌توانی ثابت کنی که قراردادت با باشگاه نفت دو ساله بوده؟» پاسخ داد: با باشگاه نفت برای فصل آینده هیچ قراردادی ندارم و این موضوع را ثابت می‌کنم، چرا که کپی برابر اصل قرارداد دو ساله‌ام را دارم و این قرارداد را به کمیته انضباطی خواهم داد.

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال نفت در خصوص بحث معاوضه‌اش با مهدی شریفی گفت: وقتی قراردادی ندارم چرا باید معاوضه شوم؟ به هیچ‌وجه قصد ماندن در نفت را ندارم و نمی‌خواهم در این تیم بمانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391