برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران: وریا غفوری با ما یک سال دیگر قرارداد دارد

یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۴۹ — فارس

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران گفت:‌ وریا غفوری با ما یک سال دیگر قرارداد دارد و قرارداد این بازیکن تا پیش از پایان مهلت آن با هر باشگاهی از جمله سپاهان ارزش قانونی ندارد.

ووریا غفوری

پس از عقد قرارداد وریا غفوری با باشگاه سپاهان مسئولان باشگاه نفت تهران با انتشار قرارداد وی اعلام کردند که این بازیکن یک سال دیگر با نفت تهران قرارداد دارد.

رحیم ایرانیان ، در همین خصوص گفت: با توجه به بررسی‌هایی که انجام دادیم و با تأئید حسابرس قانونی و مدیرعاملی باشگاه نفت باید اعلام کنیم که وریا غفوری یک فصل دیگر با باشگاه نفت قرارداد دارد چرا که قرارداد این بازیکن در تاریخ ۳۱/۳/۹۱ تا ۳۱/۳/۹۴ و به مدت سه فصل تنظیم و ثبت شده است.

وی ادامه داد: شماره قرارداد این بازیکن هم PL۹۱۱۰۰۶۰۱۰ است و طبق این قرارداد هرگونه قرارداد رسمی این بازیکن پیش از پایان زمان اعلام شده با هر باشگاهی از جمله سپاهان ارزش قانونی ندارد و ما این موضوع را به مسئولان سازمان لیگ هم اعلام کردیم.

ایرانیان افزود: برای آگاهی بیشتر باید بگویم که طبق آئین‌نامه نقل و انتقالات سال ۹۱-۹۲ بازیکنان زیر ۲۸ سال باید قرارداد حداقل سه سال می‌بستند و این بازیکن هم آن زمان زیر ۲۸ سال بود و طبیعتاً باید قراردادی حداقل ۳ ساله می‌بست.

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران در پایان در خصوص ادعای رضا نوروزی که گفته بود با باشگاه نفت قرارداد ندارد، خاطرنشان کرد: ایشان به دلیل مصدومیتی که داشت در نیم‌فصل به ما اضافه شد و قراردادی که با ما بست تا پایان نیم‌فصل امسال اعتبار دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391