برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قهرمانی به خاطر شادی پسرش به داوری بر می‌گردد!

یکشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۰۲ — روزنامه ایران ورزشی

هشت ماه سخت را گذراندم. دوران بسیار بدی بود اما پیش وجدان خودم هیچ وقت شرمنده خدا و امام رضا(ع) نبودم.

محسن قهرمانی

هشت ماه محرومش کردند. بدون اینکه یک کلمه حتی حرف بزند حکمش را پذیرفت و خانه نشین شد! دوران محرومیت محسن قهرمانی رو به اتمام است و در این شرایط یکدفعه بغض این داور می‌ترکد. بغضی که در این مدت با هر نگاه یا کنایه‌ای در سینه نگه داشته بود! جامعه، قهرمانی را مقصر می‌داند اما خودش نه. فوتبالی‌ها عادت داشتند قهرمانی را در لباس داوری و در زمین فوتبال ببینند اما این بار نه از آن داور لجباز با سگرمه‌های در هم کشیده خبری بود ونه از کارت قرمز‌هایش!

چهره داور اخمو در شبکه استانی تغییر کرده و اشک‌هایی که از چشمانش سرازیر می‌شد سیمای او را متفاوت کرده بود!این بار مجری برنامه با سوالاتش کارت قرمز جلوی چشمان قهرمانی گرفته و این داور در حال چانه زدن برای تغییر رنگ این کارت است. قهرمانی به این نکته اشاره می‌کند که سکوتش از سر رضایت و پذیرش حکم نبوده: «من هشت ماه سکوت کردم و هیچ چیزی نگفتم هم‌اکنون هم دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم اما عاشق مردم خوب شهرم و شرمنده آنها هستم.»

قهرمانی در مورد بازگشت به داوری هم اینطور می‌گوید: «هنوز هیچ تصمیمی برای بازگشت به عرصه داوری نگرفته‌‌ام. دو ماه تا زمان شروع کلاس‌ها برای حضور در لیگ چهاردهم زمان داریم. من در این هشت ماه بنا به دلایلی سکوت کردم اما فقط می‌گویم اگر مدارکی برای گناهکار بودن من وجود داشت بر پایه قوانین فیفا باید مادام‌العمر محرومم می‌کردند.»‌

داور محروم با اشاره به هشت ماه محرومیتش و سختی‌هایی که کشیده می‌گوید: «هشت ماه سخت را گذراندم. دوران بسیار بدی بود اما پیش وجدان خودم هیچ وقت شرمنده خدا و امام رضا(ع) نبودم. تنها مشکلی که محسن قهرمانی دارد این بود که در زمین به کسی باج نداد و اگر زمانی قرار باشد تصمیم بگیرم که به عرصه داوری بازگردم به خاطر پسرم و دوستانی است که در کنارم هستند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391