برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان: قهرمانی منع قانونی برای قضاوت در عرصه فوتبال ایران ندارد

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۶ — مهر

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه محسن قهرمانی منع قانونی برای بازگشت به جامعه داوری فوتبال کشور ندارد، گفت: در صورتی که وی در تست‌های مربوطه قبول شود مشکلی برای داوری در عرصه فوتبال کشور نخواهد داشت.

فریدون اصفهانیان در خصوص بازگشت محسن قهرمانی به عرصه داوری فوتبال کشور به خبرنگار مهر گفت: با توجه به اینکه محسن قهرمانی دوران محرومیت خود را پشت سرگذاشته، اگر تمایل داشته باشد که به عرصه داوری فوتبال کشور برگردد از نظر کمیته داوران منع قانونی نخواهد داشت.

وی در همین خصوص افزود: البته قهرمانی باید در تست‌های مربوطه امتیازات لازم را بیاورد ضم اینکه در صورت تحقق این موضوع ما در کمیته داوران تصمیم می گیریم که از وی به چه نحوی در عرصه داوری فوتبال کشور استفاده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391