برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده:سرمربی نفت با مشورت فرکی و از میان ۲ گزینه انتخاب می‌شود

سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۱ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: دست بردن در قرارداد بازیکنان شدنی نیست.

منصور قنبرزاده در واکنش به ادعای دست بردن باشگاه نفت در قرارداد بازیکنان و افزایش زمان آنها اظهار داشت: این کار غیر ممکن است. قرارداد بازیکنان در چهار نسخه است که نسخه اصلی آن در سازمان لیگ قرار دارد. حتی اگر باشگاه بتواند در نسخه قرارداد خود تغییر ایجاد کند، مگر می‌تواند به قرارداد درون سازمان لیگ هم دسترسی داشته باشد؟

وی افزود: در آیین‌نامه نقل‌وانتقالات سال ۹۲-۹۱ به صراحت عنوان شده که قرارداد با بازیکنان زیر ۲۸ سال حداقل سه ساله و حداکثر پنج ساله خواهد بود که بر همین اساس ما مطابق با قانون، قراردادمان با وریا غفوری را سه ساله تنظیم کردیم.

مدیرعامل باشگاه نفت ادامه داد: در همین زمینه نامه‌ای هم به سازمان لیگ ارسال کردیم که به صراحت در مورد آن پاسخ گرفته‌ایم و این موضوع به باشگاه سپاهان هم منعکس شده که غفوری بازیکن تیم نفت است و یک سال دیگر با ما قرارداد دارد.

قنبرزاده در مورد اینکه گفته شده چنین قانونی در مورد بازیکنان زیر ۲۸ سال وجود ندارد هم به تسنیم گفت: این قانون وجود دارد و در فصلی که لیگ ۱۸ تیمی بود تصویب شده است. ما در این زمینه تابع سازمان لیگ و قانون بوده و هستیم، حتی وقتی قصد داشتیم بعد از دو سال با علی واقف و بازیکنان دیگری فسخ قرارداد کنیم، نتوانستیم و حق الزحمه یکسال را کامل به آنها پرداخت کردیم.

وی در مورد بی‌اطلاعی مسئولان سازمان لیگ و باشگاه سپاهان از ادامه قرارداد غفوری با باشگاه نفت یادآور شد: به هر صورت این تصمیمات محرمانه و میان باشگاهی است. شاید در نهایت ما بخواهیم غفوری را با قراردادی به تیم دیگری بدهیم یا خود او پشیمان شود و به نفت بازگردد اما نکته مسلم این است که غفوری یک سال دیگر با تیم ما قرارداد دارد و در نفت خواهد ماند.

مدیرعامل باشگاه نفت درباره وضعیت رضا نوروزی هم خاطرنشان کرد: قرارداد ما با نوروزی دو ساله بوده است. ما این بازیکن را در نیم فصل دوم فصل ۹۲-۹۱ به خدمت گرفتیم و فصل گذشته هم او برای ما بازی کرده، بنابراین تاکنون یک سال و نیم رضا نوروزی را در اختیار داشته‌ایم و معتقدیم او باید یک نیم فصل دیگر برای نفت بازی کند. با این حال در این مورد هم مشغول پیگیری هستیم، چراکه وضعیت در مورد نوروزی مبهم است و باید ببینیم در نهایت قانون چه می‌گوید.

قنبرزاده در مورد انتخاب سرمربی تیم نفت هم تصریح کرد: در همین هفته سرمربی خود را از میان دو گزینه ایرانی انتخاب می‌کنیم و نام این مربی از سوی سایت باشگاه اعلام خواهد شد.

وی درباره اینکه حسین فرکی گزینه تیم نفت است یا نه؛ خاطرنشان کرد: فرکی گزینه جدی ما بود اما به احترام صحبت او مبنی بر اینکه به دستور پزشک قصد استراحت دارد دیگر به خودمان اجازه ندادیم وارد مذاکره شویم. البته فرکی با توجه به نقش پایه‌ای در فعالیت لیگ برتری تیم فوتبال نفت، طرف مشورت ما بوده است.

قنبرزاده ادامه داد: منصور ابراهیم‌زاده و یحیی گل‌محمدی هر دو گزینه‌هایی بودند که در مشورت با فرکی از سوی او به ما معرفی شدند و اکنون هم در انتخاب سرمربی این مشورت خواهد بود. البته تنها با فرکی مشورت نمی‌کنیم بلکه نظر پیشکسوتان دیگر را هم جویا می‌شویم اما در نهایت این هیئت مدیره باشگاه است که سرمربی تیم را انتخاب خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه نفت تصریح کرد: حتی زمانی که فرکی در فولاد بود هم از مشورت‌های او در مورد جذب بازیکن و برنامه‌های زیرساختی استفاده می‌کردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391