برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: سازمان لیگ مکتوب اعلام نکرده که نوروزی بازیکن آزاد است

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۱۲ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: سازمان لیگ هنوز به صورت مکتوب به ما نگفته که رضا نوروزی بازیکن آزاد است.

منصور قنبرزاده، در خصوص عقد قرارداد رضا نوروزی با باشگاه پرسپولیس گفت: ما اعتقاد داریم که نوروزی نیم فصل دیگر با نفت تهران قرارداد د ارد و در همین رابطه نامه‌ای به سازمان لیگ نوشته و تا این لحظه از طرف سازمان لیگ به صورت مکتوب به ما نگفتند که او قرارداد ندارد.

وی ادامه داد:‌البته نامه ما به دست دبیرکل فدراسیون فوتبال هم رسیده و ما مستندات مان را هم در این زمینه ارائه کردیم و منتظریم تا این ابهام برطرف شود.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در خصوص اظهارات وریا غفوری که گفته بود از مسئولان باشگاه نفت تهران شکایت کرده اما آنها در جلسه کمیته انضباطی حاضر نشدند، خاطرنشان کرد: خیلی علاقه ندارم که اختلافات فی‌مابین رسانه‌ای شود اما برای روشن شدن اذهان عمومی باید بگویم که دعوتنامه کمیته انضباطی دیر به دست ما رسید و ما هم مدیر حقوقی داریم و نیازی نیست که مدیرعامل در اینگونه جلسات حاضر شود.

وی افزود: باید ۷۲ ساعت قبل دعوتنامه به ما می‌دادند تا آماده باشیم اما وقتی که دعوتنامه به ما رسید مدیر حقوقی ما در تهران نبود و با مسئولان کمیته انضباطی مکاتبه کردیم که برای تاریخ دیگری این جلسه برگزار شود و این موضوع اتفاق جدید و تازه‌ای نیست.

قنبرزاده در پایان گفت: امروز با سه بازیکن دیگر قرارداد امضا می‌کنیم که بر روی سایت باشگاه نام آنها اعلام می‌شود. بعد از این جشن پیراهن باشگاه را با حضور اصحاب رسانه برگزار خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391