برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حدادی فر: تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا مقابل نیجریه نتیجه مدنظرمان را کسب کنیم

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۸ — فارس

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: در این مدت همه تلاشمان را کردیم تا خصوصا در دیدار اولمان مقابل نیجریه که برای ما مهم‌ترین بازی جام جهانی است نتیجه مورد نظرمان را بدست آوریم.

قاسم حدادی فر

قاسم حدادی‌فر در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون در خصوص اردوهای آماده سازی پیش از جام جهانی گفت: در سه ماه اخیر، ۲ اردوی خیلی خوب برگزار شد که به اعتقادم بهترین تمرینات زندگی ورزشی من و بسیاری از بازیکنان بود. همچنین این اردوی آخرمان در برزیل که منتهی به جام جهانی است بیش از پیش همه تلاشمان را انجام دادیم تا این اردو مثمر ثمرتر از اردوهای قبلی برگزار شود و بتوانیم در سه مسابقه پیش و رویمان از فوتبال ایران آبروداری کنیم.

وی درباره بازی دوستانه مقابل ترینیداد و توباگو اینطور توضیح داد: در بازی با ترینیداد و توباگو ۲۰ دقیقه بازی کردم. از نظرم بچه‌ها عالی بازی کردند و در کل شاهد این بودیم که تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشت و با این بازی نه تنها ما که در یک نیمه بیرون از مسابقه این دیدار را تماشا کردیم بلکه به همه این امیدواری را داد که می توانیم مقابل تیم های هم گروه مان نتیجه خوبی کسب کنیم. بازی ترینیداد و توباگو را تا جایی که شنیدیم خیلی شبیه به نیجریه است اما بدون شک نیجریه تیم قوی تری است. در واقع این بازی خیلی به ما روحیه داد و همینطور مردم را نسبت به بازی مقابل نیجریه امیدوار کرد.

حدادی فر در پاسخ به این سوال که بازی های جام جهانی را چگونه ارزیابی می کند، گفت: به هر حال در این مسابقات هر تیمی که تمرکز و قدرت بیشتری داشته باشد موفق تر ظاهر می شود. ما هم در این مدت همه تلاشمان را کردیم تا خصوصا در دیدار اولمان مقابل نیجریه که برای ما مهم ترین بازی جام جهانی است نتیجه مورد نظرمان را بدست آوریم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: زمان بازی‌ها بسیار نزدیک است و از همه می خواهیم از مردم و رسانه و مسئولین، کادر فنی و بازیکنان را حمایت کنند تا بتوانیم با روحیه بالا جام جهانی خوبی داشته باشیم و از مردم می خواهم که برای موفقیت تیم ملی دعا کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391