برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی: حقیقی لیاقت پوشیدن پیراهن شماره ۸ را دارد

یکشنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۹ — فارس

علی کریمی گفت: علی حقیقی به جای فکر کردن به پوشیدن پیراهن شماره ۸ با قدرت خود را برای حضور در بزرگ‌ترین رویداد جهان آماده کند.

علی کریمی در خصوص پوشیدن شماره ۸ تیم ملی توسط رضا حقیقی اظهار داشت: بالاخره در هر تیم هر آمدنی رفتنی دارد. رضا حقیقی هم با خیال راحت شماره ۸ تیم ملی را بپوشد چون لیاقتش را دارد. ما نباید به این چیزها فکر کنیم و حقیقی باید با تمرکز کامل در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی دنیا حضور پیدا کند.

وی افزود: بیان شدن چنین مباحثی در مورد پوشیدن پیراهنی با یک شماره خاص حرف جدیدی است که برخی آن را مطرح می‌کنند. شماره ۸ مدتی بر تن من بود و حالا کسی دیگر می‌خواهد آن را بپوشد. این روزها مُد شده که اجازه بگیرند،‌اما به نظر من نیازی به اجازه نیست. مگر مارادونا با شماره ۱۰ آرژانتین که همه کار برای این تیم کرد پیراهنش را به ویترین بردند، پس حقیقی با خیال راحت کار خود را انجام دهد و اصلاً به این موارد فکر نکند. من برای او و تمام بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391