برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم الوند همدان مشکلی برای تسویه حساب با بازیکنان و مربیان ندارد

سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۵۸ — ایرنا

سرپرست تیم فوتبال الوند همدان گفت: تیم ما مشکلی برای تسویه حساب با بازیکنان و مربیان فصل گذشته خود ندارد و با برنامه ریزی زمانبندی شده در حال پرداخت تمامی بدهی اعضای تیم هستیم.

تیم پاس همدان

ˈابراهیم محمودیˈ افزود: همه روزه تعدادی از بازیکنان را به باشگاه دعوت می کنیم تا نسبت به پرداخت مطالبات فصل گذشته آنها اقدام شود.

وی اظهار داشت: البته سقوط تیم به لیگ دسته دو فوتبال کشور سبب شد تا مجموعه تیم ۳۰ درصد از قرارداد مالی آنها به عنوان جریمه سقوط کسر شود که این تصمیم براساس آیین نامه باشگاه و تعهد کتبی بازیکنان اتخاذ شده است.

محمودی بیان داشت: روز گذشته تسویه مالی با مجید جلالپور، رضا حاتمی، علیرضا شاهسوند، مهدی رفیعی، ایرج لطفی و هادی زرین ساعد انجام شد و این بازیکنان می توانند در خصوص فصل آینده فوتبال خود تصمیم گیری و با هر تیمی وارد مذاکره شوند.

وی یادآور شد: در روزهای آینده نیز با برنامه ریزی صورت گرفته کار تسویه با دیگر با بازیکنان آغاز می شود و سعی خواهد شد تا پایان این ماه با همه بازیکنان و کادر اجرایی باشگاه تسویه حساب مالی صورت بگیرد.

وی از تمامی بازیکنان و مربیان فصل قبل تیم الوند خواست تا برای تعیین وضعیت مالی خود و تسویه حساب به باشگاه مراجعه کنند.

سرپرست تیم الوند همدان در خصوص ادامه وضعیت تیمداری این باشگاه گفت: در حال رایزنی با خیرین ورزش دوست و سرمایه دار همدانی هستیم تا در صورت امکان این تیم را مورد حمایت قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: حتی اگر امکان تیمداری الوند وجود نداشته باشد بازیکنانی که مدنظر پاس باشند از این تیم جذب خواهند شد.

تیم الوند همدان فصل گذشته با قرار گرفتن در جمع سه تیم انتهای جدول گروه الف لیگ دسته یک فوتبال کشور به لیگ دو سقوط کرد.

تیم الوند همدان به صورت خصوصی اداره می شود و فصل گذشته بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391